Народний клуб "Верес" запрошує до Координаційної ради

Триває збір заявок до Координаційної ради Народного Клубу «Верес» Рівне за квотою членів клубу. Про це повідомляє інформаційна служба НК "Верес" Рівне.

За Статутом НК "Верес" засновники, Наглядова рада та інші органи делегують своїх членів до Координаційної ради. Членам клубу відведено квоту у 5 осіб – тож кожен із 1612 членів може запропонувати свою кандидатуру.

– На загальних зборах 7 серпня було вирішено, що можна подати заявку до 1 вересня (включно). Одразу на стадіоні "Авангард" зголосилися 13 осіб. Друзі, виявляти активність й пропонувати свої кандидатури – "Верес" є народним клубом і кожен може брати участь в управлінні, – говорить керівник інформаційної служби НК "Верес" Рівне Володимир Гребьонкін.

Подати заявку до Координаційної ради доволі просто – достатньо заповнити електронну форму. Після 2 вересня 2015 року за допомогою комп’ютерної програми відбудеться відбір 5 членів клубу.

Ознайомитися з повноваженнями членів Координаційної ради можна на офіційному сайті Народного клубу "Верес".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Він просто не зовсім розуміє всю серйозність "замислу" великого "альфонса". Він не тільки "бабок срубить" хоче, він ще й представницький мандат отримати хоче і владу, без якої йому просто не вижити (екс тесць може задавити чи змести). Прийміть до уваги мої "пророчі слова", що піде хахлик в ради чи ради під прапорами "екс помаранчевих шоколадних кольорів" а ви як його вірні служитимете і продаватимеме своє "журналістське єство" для свого хазяїна.

Да Славик !!! Шось вже новеньке давай !!! А то Хух да Хух. С уиски завязуй.

Фейк  IP 194.44.69.114 тобі не набридло оце писати всяку фігню?

Хухел острожський! хоче развести Рівнян - на бабки! Афер! Як і всі хухли... Думайте! То що йому Хумко обіцяв за підтримку - 10 лямів на стадіон! Думайте ви не ВАТА - МОЗГ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.