Керівника поліції Львова оштрафували за перевищення швидкості на Рівненщині

Громадська організація "Варта-1", активісти якої спільно з правоохоронцями долучаються до забезпечення охорони порядку у Львові, 27 серпня у Facebook повідомила про перевищення Зозулею швидкості 26 серпня.

"26 серпня, приблизно 23:30, на трасі Львів - Київ біля Радивилова Рівенської області, було зупинене авто, яке перевищило швидкість на 50 км/год. Працівники ДАІ авто зупинили, за кермом виявився керівник поліції Львова Юрій Зозуля, який стверджував, що запізнювався на нараду", - йдеться у повідомленні.

"Після дискусії, на водія працівники ДАІ склали протокол. Зі слів свідків, активістів з міста Рівне, працівники ДАІ при складанні протоколу сказали: пане Юрію, всі то всі!", - додає "Варта-1"

У СГЗ УМВС у Рівненській області не мають інформації про другий випадок перевищення скорості Зозулею і припускають, що йдеться про той самий випадок.

Як відомо, 20 серпня, близько 16:00, з припаркованого біля корпусу Львівського державного університету внутрішніх справ з автомобіля "Субару" Юрія Зозулі невідомі, розбивши скло у дверцятах, викрали два ноутбуки та планшет.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Це що за дебіл вузькоокий? ДІйсно, ще вуса не виросли, а вже борзості набралося.

Нове те, що начальника поліції оштрафували!!!! Ви багато пам'ятаєте у минулому, щоб за порушення ПДР штрафували ДАІшника чи мента??? Отож!... Це якраз і є перші поодинокі прояви принципу "закон один для всіх". Але в цьому напрямку ще працювати і працювати

борзость ты где тут увидел? придирайся к качеству работы а не был в ато или нет и к зарплате. бесят подобные идиоты

От у мене теж така думка, чому ще всі не в АТО?
Раніше головними критеріями були : рибак, або мисливець, наслідки ми вже всі знаємо.
Тепер буде АТО.
"ВСЕ ПО НОВОМУ" усіх приймати на роботу на державну службу за критерієм: був в АТО?
Як ні, то все, кінець! Те, що ці люди і вся ця "Поліція" - це єдиний на сьогодні промінь надії на хоча б якійсь зміни - Срать!
P.S
Нічого проти наших захисників і героїв не маю, навіть навпаки.
Основний меседж, нам зараз дійсно потрібні розумні молоді та незаангажовані люди в органах всіх рівнів, а зрізи на-кшталт участі в АТО, не характеризують професіоналізм працівника.

Ось і покажчик якостей нової поліції!Не встиг стати начальником-як борзость підняла його на крилах.Чому в поліцаї беруть людей не бувших в зоні АТО?Чому їхня зарплатня в мирних містах більше ніж у 2,5 рази вища ніж зарплата військових?Де тут патріотизм?Чому в зоні АТО на передки з/плата рядового близько 7 тис.,а поліцая починається з 8 тисяч? Чим поліцай кращий за тих хто своєю кров*ю та життями боронить УКРАЇНУ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.