"Рівнеазот" затримує заробітну плату 40 мобілізованим працівникам

Сьогодні, у Рівненському адміністративному суді розпочався розгляд справи стосовно невиплати мобілізованому працівнику "Рівнеазоту" грошової компенсації. Підприємство затримує мобілізованим працівникам заробітну плату на 2 місяці. Порушення виявила інспекція праці і написала припис на усунення. Тепер юрист "Рівнеазоту" оскаржує припис в суді, бо підприємство не хоче платити вчасно. 

- 23 липня на підприємстві "Рівнеазот" було проведено перевірку та  виявлено порушення згідно зі ст. 115 КЗпП щодо порушення строків виплати грошової компенсації, - зазначає начальник аналітичного відділу та звяз'ків з громадкістю Держінспекції з питань праці Алла Аврамчук. Також, вона зауважила, що на даному підприємстві працює ще 40 мобілізованих, чиї права також було порушено.

На що представник "Рівнеазоту" Дмитро Никонець стверджує, що перевірка проводилась без належних підстав і повноважень, тому він вважає даний припис протиправним. Також зауважує, що виплати мобілізованим відбуваються відразу, як тільки держава перераховує відповідні кошти.

Суд, вислухавши обидві сторони конфлікту, оголосив перерву у розгляді справи. За цей час конфліктуючі сторони мають підготувати для подальшого розгляду справи документи, яких не вистачає, та предоставити їх до наступного засідання, яке відбудеться 31 серпня о 14:00.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.