Рівненські ЗМІ каратимуть за приховану політичну рекламу

У парламенті зареєстрували законопроект №2474а-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження передвиборної агітації та протидії прихованій рекламі», який передбачає введення покарання для ЗМІ за приховану політичну рекламу. Текст законопроекту оприлюднили на сайті ВР. Про це пише Телекритика. 

Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, керівник інформаційного відділу РОГО КВУ Святослав Дубов на своїй сторінці у Facebook, зауважив, що прихованою політичною рекламою вважається будь-яке привітання зі святом від кандидатів.

«Шановні ще неофіційні кандидати на місцевих виборах, бо за законом ще реєстрація не почалася і тому можна себе піарити, як завгодно. Ось так потрібно бути чесним зі своїми виборцями. Свої обіцянки, гарні історії про себе (або негарні про конкурентів) і навіть вітання з великими святами в ЗМІ варто позначати як «реклама» («політична реклама»). Цим ви чесно покажете виборцю, що рекламуєте себе як надавача певних послуг (депутата чи голови місцевої ради). А вже виборець, як споживач таких послуг, сам вирішить, чиї обіцянки та історії гарніші, цікавіші, необхідніші і т.д. Досить «джинсувати» виборців, хай вони самі обирають, у якому одязі їм ходити»,- пише Дубов. 
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.