У Рівному зняли перший дитячий бойовик

Обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас» почала втілювати в життя програму національно-патріотичного виховання. І першим кроком став невеличкий фільм «Старий пластун». Це історія про немічного, на перший погляд, діда, якого образили гопники. Історія про те, що з цього вийшло. Мораль проста – поважайте старших.

Сценарій був давно розроблений тренером федерації Василем Венгерським, який з жовтня почне тренувати "Спас" у 19-й школі. Актори для фільму були і кращі. Наприклад, діда мав грати Олександр Пашковський. До слова, чемпіон області з ММА у своїй категорії. Але перед генеральною репетицією він на футболі зламав ногу. Тому Олександра замінив молодший брат. Часу на додаткові репетиції уже не було. 

В планах Рівненської обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» на найближчий час – з вересня розпочати тренування у 25 та 19 школі, проводити сімейні свята «Козацький гуляй», змагання з боротьби «Котигорошко» серед наймолодших школярів. І все це на вересень та жовтень. 

 

В ролях:

Дід – Юрій Пашковський

Гопники – Роман Поліщук та Богдан Колосовський.

Віктор Пражмовський

Ключові слова: 

Коментарі

Фільм першорядний, хлопці далі вчитесь і вдосконалюйте ваше діло! І перші фільми Холівуду не були ліпші! Не слухайте критикувачів, за ними част стоїть підлий ворог!

прикольно, ток надо круче следующий сделать

Гарно, молодці. Так тримати.

Фігня той ваш фільм. зробили якусь лажу і хвастаються.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.