Гощанських ковалів навчає майстер із Голландії

Голландський коваль Хууб Сенсен проводить майстер-класи в Гощі.  Він дає уроки в кузні тамтешнього відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Напередодні ІV Міжнародного фестивалю ковальського мистецтва «Металеве серце України», що відбудеться у Рівному 29-30 серпня, Хууб традиційно спілкується із майбутніми ковалями, які опановують професію у навчальному закладі служби зайнятості. Ця співпраця налагодилася з ініціативи майстра виробничого навчання Сергія Торулі, котрий давно спілкується із знаним ковалем, бував у нього на стажуванні й організовує майстер-класи для своїх учнів та випускників.

Опановувати ковальство у Гощу приїздять з усієї України, адже цінують уроки Сергія Торулі, сучасні умови навчання та можливості взяти участь у фестивалях, конкурсах, виставках, повчитися у відомих майстрів.

Зараз у Гощі здобувають професію слухачі з Рівненщини, Київщини та Львівщини. Вони взяли участь у майстер-класі Хууба Сенсена, який щоразу демонструє нові технології виготовлення кованих деталей. Ось і цього разу він показав прийоми кування виробу, який може стати елементом огорожі, воріт, дверей тощо. Потім слухачі самостійно спробували повторити побачене.

 Про це повідомили з обласного центру зайнятості.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.