Рівненські льонокомбінатівці страйкуватимуть

Політика Національного Банку України ставить під загрозу економічну безпеку держави. У цьому переконує керівництво Рівненського льонокомбінату. Постійні ігрища на валютному ринку збагачують лише спекулянтів у державних кріслах та їхні політичні сили. Натомість ставлять на межу виживання звичайних громадян і цілі підприємства, які є опорою незалежності нашої держави. Зокрема, знову під загрозою зупинки виробництва опинився флагман легкої промисловості України - Рівненський льонокомбінат.

Через безглузду, злочинну політику Нацбанку, яка містить усі ознаки корупції,  підприємство не здатне розраховуватися з іноземними партнерами за замовлене обладнання, чим не лише втрачає важко зароблене трудовим колективом добре ім’я у Європі, а й фізично не може продовжувати свій розвиток, забезпечувати роботою працівників, не кажучи про створення нових робочих місць.

Вочевидь, настав час дати оцінку півторарічній роботі чинної влади та її реальному внеску у розбудову економіки держави і забезпечення економічної, а відтак – фактичної незалежності України.

З цією метою колектив Рівненського льонокомбінату планує, зокрема, організувати страйки та акції протесту у Рівному та у Києві, до яких запрошує усіх політиків та політичні сили, які насправді дбають про інтереси держави та готові захищати вітчизняного товаровиробника, а також громадян України, котрі не бажають миритися з корупцією та свавіллям НБУ.  

Про це повідомляє прес-служба Рівненського льонокомбінату.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.