Рівненські спідвеїсти поїдуть у Червоноград

30 серпня у місті Червоноград на Львівщині відбудуться традиційні змагання зі спідвею, присвячені Дню шахтаря. В форматі командної матчевої зустрічі з місцевими гонщиками схрестить зброю збірна Рівного. Про це повідомляє «ВСЕ про СПОРТ».

Наразі відомо, що за склад місцевої команди поїдуть Андрій Карпов, Андрій Кобрин, Дмитро Мостовик та інші червоноградські спортсмени. Цілком вірогідно, що в складі рівнян виступлять Станіслав Огородник, Володимир Омельян, Віталій Лисак, Максим Росощук та Віктор Трофимов-молодший. Склади обох команд мають бути підсилені польськими легіонерами, котрі за день до цього приймуть участь у «Відкритому кубку зі спідвею» в Рівному. Початок гонки в Червонограді – о 16 годині.

Тим часом, поки в Україні триває затяжна «спідвейна пауза», наші спортсмени пробують свої сили за кордоном. Відтак, червоноградець Дмитро Мостовик 25 серпня виступив на етапі молодіжного чемпіонату Польщі, де не зумів вибороти жодного пункту у своїх заїздах. А перемогу у тих змаганнях здобув родич відомого польського гонщика Томаша Голлоба – Оскар Айтнер-Голлоб.

А ось рівненський юніор Станіслав Мельничук 30 серпня прийматиме участь у «Золотому Шоломі Словаччини» в місті Жарновіце. Суперниками 20-річного представника Рівного будуть гонщики з Словаччини, Польщі, Чехії, Словенії, Німеччини, Данії, Угорщини та Австрії. Даний турнір у 1995 році вже виграв наш земляк Володимир Колодій, тож побажаємо вдалого виступу і Станіславу!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.