Жителі Кузнецовська можуть замовити довідку через інтернет

У Кузнецовську презентували систему електронного самоврядування, запроваджену в місцевому Центрі надання адміністративних послуг.

Адміністратор ЦНАПу Людмила Шолом розповіла про електронні послуги, що вже доступні он-лайн для українських громадян (їх на сьогодні 63, 385 – ще у роботі).

Так, аби замовити послуги потрібно: найперше, увійти в систему, ідентифікувати свою особу за допомогою BankID (для фізичних осіб), або сертифікату електронно-цифрового підпису (для юридичних осіб). Далі, наприклад, щоб отримати довідку про наявність чи відсутність земельної ділянки, система вимагатиме електронну копію паспорта, номер телефону та адресу електронної пошти. Після обробки запиту, замовнику послуг через Інтернет надійде відповідь.

- Підробити таку довідку неможливо, бо усі українські банки мають спільну базу даних, звіряють інформацію. Громадяни тепер можуть також в он-лайн режимі  звернутись і до міського голови, причому у такому ж швидкому форматі отримати відповідь, - розповіла Людмила Шолом.

Наразі це тільки початок, наголосив виконувач обов’язків міського голови Ігор Куц. До кінця 2015 року у місті планують повністю зробити процес видачі довідок електронним. У цьому допомагають кузнецовські  громадські активісти, саме з ініціативи яких на офіційному сайті Кузнецовської міської ради вперше в Україні було запроваджено петиції, за допомогою яких кожен кузнецовець може вказати владі на ту чи іншу проблему, запропонувати шляхи її вирішення.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.