Тепер рівняни можуть жалітись напряму Президенту

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави, і дав старт роботі відповідного сайту. Про це повідомляє інтернет-сайт "Українська правда" з посиланням на прес-службу глави держави.

Як наголошується в документі, введення цього механізму здійснюється для забезпечення реалізації права громадян на звернення до глави держави з електронними петиціями та на виконання Закону України "Про звернення громадян".

Відзначається, що на розгляд президента буде подаватися електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня опублікування.

"Розгляд громадського звернення буде здійснюватися невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня опублікування інформації про початок її розгляду. Забезпечення їх розгляду покладається на Адміністрацію Президента України", - йдеться в повідомленні.

Для розгляду петиції буде створюватися робоча група для опрацювання порушених у зверненнях питань із залученням до складу такої групи представників зацікавлених органів, а в разі необхідності - представників інститутів громадянського суспільства, експертів, спеціалістів, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб, наголошується в документі .

Формування пропозицій по підтримку або не підтримку звернення, проекту відповіді президента буде здійснюватися протягом семи робочих днів з дня опублікування інформації про початок розгляду електронної петиції. Після чого вони подаються на розгляд Порошенко.

"У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів", - зазначено в повідомленні.

Ключові слова: 

Коментарі

ВЖЕ В В ПАРАШЕНКА НАВІТЬ І НЕ ЗГАДУЮТЬ ЩО ПОЧИНАЮЧИ З кравчука, БЕЗСОРОМНО ОБІКРАЛИ ВКЛАДНИКІВ ОЩАДБАНКУ УРСР і вже 25років І НЕ ДУМАЮТЬ ПОВЕРТАТИ НАГРАБЛЕНІ В НАРОДУ ЗАОЩАДЖЕННЯ, постававши МІЛІАРДЕРАМИ НА НАШИХ ЗАОЩАДЖЕННЯХ І ЗА КОПІЙКИ НЕЧЕСТНО ПРИХВАТИЗОВАННИХ НАРОДНИХ(ЗАРОБЛЕННИХ НАШИМИ БАТЬКАМИ! ГАНЬБА ТАКІЙ ВЛАДІ,ЯКА НЕ ПОВЕРТАЄ БОРГИ,ВКРАДЕНІ В НАРОДУ,І ПРОДОВЖУЄ ТЕПЕР І ДАЛІ ГРАБИТИ (по європейськи?) НАРОД НЕПРОВДЕННЯМИ СПРАВЕДЛИВИХ КОМПЕНСАЦІЙНИХ ІНДЕКСАЦІЙ ДОХОДІВ НА ГРАБІЖНИТСЬКІ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ І ВОРОВСЬКЕ ПОДОРОЖЧАННЯ ТОВАРІВ І ПРОДУКТІВ РОБЛЯЧИ ТАКИМ ЧИНОМ НАРОД УКРАЇНИ САМОЮ ДЕШЕВОЮ РОБОЧОЮ СИЛОЮ В СВІТІ І РАБАМИ ОЛІГАРХІВ-ВОРЮГ ПРИ ВЛАДІ!! ГАНЬБА ТАКІЙ ВЛАДІ,ЯКА НЕ ДБАЄ ПРО НАРОД,А ТІЛЬКИ ГРАБУЄ,ГРАБУЄ БЕЗКІНЕЧНО!

МАРНА СПРАВА ЖАЛІТИСЯ ДО ГОЛОВНОГО ВОРА ПАРАШЕНКА НА ЩЕ МЕРЗОТНІШОГО ІНДЕКСАЦІЙНОГО ВОРА сєню Яйценюка-Х У Й Л А !!!!!!!!!!!! ЇХ ТРЕБА ГНАТИ ВІД ВЛАДИ ПРЯМО НА НАРИ !!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.