На Рівненському полігоні побував Михайло Іллєнко

До мобілізованих військовослужбовців, які проходять підготовку на Рівненському загальновійськовому полігоні, з творчим вечором завітали режисер та актори фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Головний герой кінострічки Дмитро Лінартович був мобілізований під час шостої черги часткової мобілізації і ось уже майже місяць опановує фах артилериста на Рівненщині. Аби познайомити курсантів навчальних підрозділів із зірковим співслужбовцем, прес-служба управління оперативного командування «Захід», за сприяння регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Львів), запросили режисера фільму Михайла Іллєнка провести показ «Той, хто пройшов крізь вогонь» у клубі полігону.

- Цю кінострічку демонстрували бійцям в АТО, робили показ у бліндажах і захисних спорудах в Пісках, Щасті та інших місцях вздовж лінії розмежування. Я дійсно побачив, що ми з українським кіно і словом підтримки дуже потрібні нашим захисника. Тому цього разу вирішили розшири географію і поїхати не на схід, а на захід України. Головний ідея, яку доносимо до глядачів – це вільний український дух, готовність боротися за себе, свою волю і життя. З таким настроєм воїни повинні виконувати свої обов’язки та завжди повертатися живими з небезпечних завдань, - зазначив Михайло Іллєнко.

На полігон також завітали виконавці ролей Костянтин Лінартович та Олексій Колесник. Після перегляду фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь» військовослужбовці поспілкувалися з акторами, дізналися про те, що залишилося за кадром та поцікавилися творчими планами гостей.

Про це розповів майор Олександр Гайн із регіонального медіа-центру МО України (м.Львів).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.