У школах Рівного пролунав перший дзвоник

Маленькі рівняни у вишиванках, дівчата з величезними бантами, а хлопці - з "метеликами" та квітами, молитва за Україну на урочистій лінійці, синьо-жовті кульки та слова вітань із початком навчального року - так у школах Рівного зустріли 1 вересня. Сьогодні перший дзвоник пролунав у 38 школах міста для 24 тисяч 596 учнів, з яких 3181 - першокласники. А як розпочався навчальний рік для рівненських учнів - дивіться у фотодобірці сайту "ВСЕ".

У НВК №19 урочиста лінійка розпочалася о 9 годині ранку. Цьогоріч 139 маленьких рівнян пішли навчатися у 1 клас в цей навчальний заклад. 

Учні НВК "Колегіум" на День знань прийшли у вишиванках.

А на Перший дзвоник у Рівненську гуманітарну гімназію відомий політик Юрій Луценко. Як пише "Чарівне.інфо", саме в цій школі свого часу він навчався.

У НВК №12, як пише "Чарівне.інфо", урочиста лінійка проходила патріотично. Нагадаємо, у НВК №12 навчається найбільша кількість учнів із місцевих шкіл - 1749. Цьогоріч першокласниками цієї школи стало 220 маленьких рівнян.

А в рівненській ЗОШ №1, як пише "ОГО", так відзначають початок навчального року.

У рівненській ЗОШ №28 такі патріотичні школярі.

Народний депутат України Юрій Вознюк поділився фото, як разом з дітьми зустрів 1 вересня.

Сергій Тєрєнтьєв також опублікував у своєму "Фейсбуці" фото разом із дітьми-школярами.

Цьогоріч все більше школярів було у вишиванках. Рівнянка Міла Якимчук поділилася у своєму "Фейсбуці" такими фото своїх школярів.

Журналістка Олена Семенович у "Фейсбуці" опублікувала фото своєї доньки-першокласниці.

Фотохудожник Олександр Харват опублікував фото, як зустрічали 1 вересня у у Рівненському РОЛІ і зауважив, що у закладі - це завжди справжнє свято для школярів, батьків та вчителів.

Фотограф Анатолій Похилюк опублікував фото з Дня знань у рівненській ЗОШ №26

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.