Рівненські школярі 1 вересня отримали подарунок від "Дзідзьо"

Отримати яскравий подарунок від «Мегаподії» все ще можна в центрі міста в брендованому наметі. Там же можна і придбати квитки на спільний концерт студії «Квартал 95» та мегапопулярного «Дзідзьо».

Упродовж останніх трьох років івент-агенція «Мегаподія» до Дня знань дарує рівненським школярам розклади уроків. Цей рік не є виключенням. Сьогодні кожен бажаючий школяр завітав до брендованого намету в центрі міста та отримав подарунок.

- Ми надрукували 5000 розкладів уроків, – каже директор івент-агенції «Мегаподія» Роман Яворський. – Сьогодні з дев’ятої ранку одразу розпочався ажіотаж біля намету. Роздаватимемо подарунки до останнього, а що не встигнемо сьогодні, будемо дороздавати завтра. Приємно, що розклади уроків розходяться так само швидко, як і квитки на спільний концерт студії «Квартал 95» та гурту «Дзідзьо».

Завітали до намету в центрі міста як «першачки» з батьками, так і старші школярі. Їм однаково подобається «Дзідзьо», тому, і прийшли аби отримати подарунок.

- Ми дуже любимо «Дзідзьо». Він такий веселий, – каже восьмирічний Андрій. – Коли мої однокласники дізнаються який в мене є розклад уроків то, напевне, вони мені трохи заздритимуть.

- Подарунки отримувати завжди приємно, – каже мама Андрія. – Він ще вчора мені говорив, що сьогодні треба піти за розкладом. Обіцяв і краще вчитись і слухатись, аби тільки я з ним пішла.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.