У Рівному заступник Міністра оборони України провів прийом громадян з особистих питань

Заступник Міністра оборони України - керівник апарату Петро Мехед провів прийом громадян з особистих питань у громадській приймальні Міністра оборони України у Рівненському обласному військовому комісаріаті.

Загалом, з проханням про допомогу у вирішенні тих чи інших проблемних питань до високопосадовця Міноборони звернулися дев’ять громадян з Рівненської області. Вдови бійців АТО попросили Петра Миколайовича допомогти в отриманні усіх необхідних довідок з військових частин для набуття статусу членів сімей загиблих учасників бойових дій. Демобілізовані військовослужбовці, які прибули на прийом, нарікали на ігнорування командирами окремих підрозділів запитів щодо витребування документів про участь в АТО. Представник однієї з волонтерських організацій Рівненщини попросив заступника Міністра оборони впорядкувати питання щодо обліку та передачі у інші військові частини так званих «волонтерських» автомобілів.

- Більшість питань, з якими звернулися люди, лежать в площині вирішення військова частина – військовий комісаріат. Я бачу проблему не в солдатах та їх дружинах, а окремих командирах військових частин, які не налагодили належної роботи штабів. Потрібно переформатувати процес так, щоб військовослужбовці та члени їх родин вчасно отримували документи і належні їм статуси, - зазначив заступник Міністра оборони України - керівник апарату Петро Мехед за результатами прийому з особистих питань.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.