Війна по-костопільськи, або як неугодних відправляють в армію

До реакції сайту "ВСЕ" звернувся депутат Костопільської районної ради від ВО "Свобода" Павло Юхневич із проханням опублікувати відео, на якому, запевнив він, відзнято як працівники приватної охоронної фірми "Кольчуга" ухиляються від служби в армії.

Втім, перед тим, як перейти до суті звернення депутата, варто нагадати одну історію, що трапилася у Костополі 11 травня. Поблизу території приватного  заводу «Українська теплоізоляційна компанія», на території якого працює і охоронна фірма «Кольчуга», відбулися сутички між волонтерами та охороною. Декілька десятків активістів зібралося під стінами приватного підприємства та вимагали впустити їх працювати на територію, бо, мовляв, довгий час займалися там, окрім своєї приватної діяльності, ще і волонтерством. Конфлікт виник через те, що власник заводу попросив орендарів звільнити приміщення, бо йому самому потрібні  бокси для виробництва. Активістам це не сподобалося, власне, тоді без бійки та навіть стрілянини з обох боків не обійшлося.  Директор заводу настояв на своєму, на приватну територію нікого не впустили і, здавалося, що конфлікт вичерпаний.

Втім, схоже, ця історія має продовження. Адже як інакше можна назвати велике бажання тих самих волонтерів та депутатів, що раніше орендували на заводі приміщення, відправити усіх працівників до армії? Бажання настільки велике, що вони пішли разом із міліцією та військовим комісаром до охоронної фірми, аби  побачити на власні очі, як вручають повістки, та відзняти усе на відео, а потім віддати його журналістам. Звісно, їх на територію підприємства не впустили, зайшли тільки військові.

Разом із тим виникає справедливе запитання: а чому ж самі активісти не йдуть до армії? Відповідь на нього ми отримали – мають об’єктивні на це причини, та все ж добровольцями піти готові.  

Депутати Костопільської районнох ради Павло Юхневич та міської Анатолій Алексійчук

Павло Юхневич розповів, що через ухилення від армії працівникам охоронної фірми навіть виписали штрафи, які ті не сплатили.

- Усі вони молоді здорові хлопці, фізично розвинуті спортсмени. Може, ми там і не воюємо в силу різних причин: Толік – у нього зі здоров’ям проблеми, (мова йде про Анатолія Алексійчука, депутата Костопілської міської ради, волонтера, - прим.авт.), у мене теж проблеми є, - розповідає Павло Юхневич. – Але ми чим можемо, допомагаємо армії: ремонтуємо техніку, витрачаємо власний час, намагаємося щось зробити у той час, коли вони замість того, щоб нам не заважати, не кажу вже, щоб сприяти, ще і палки в колеса вставляють.

Голова Костопільського осередку "Сила людей" Руслан Мельничук 

Сам Руслан Мельничук, якого звинувачують активісти в ухилянні від армії, каже, що наразі перебуває у декретній відпустці, оскільки його дружина офіційно працевлаштована директором та бухгалтером за сумісництвом. Їхній дитині 2,6 року.

- Я не розумію, чому волонтери ходять до нас? Яке вони мають відношення до мобілізації? Юхневич – колишній працівник міліції, Золотухин, Алексійчук, чому вони ще не в армії? – обурюється Руслан Мельничук. - Я знаходжуся у декретній відпустці з догляду за дитиною. Я був у військкоматі, документи підписував, готовий захищати Батьківщину, коли мене покличуть. Зараз я направив лист, скоро буде призначена комісія, на якій вирішуватимуть, чи є законні підстави забирати мене до армії. Якщо скажуть йти, я, звісно, піду, я готовий воювати. Щодо працівників «Кольчуги», то вони усі є студентами та  не можуть бути мобілізованими.

Відео надане Павлом Юхнвичем

Ми поцікавилися у депутата Павла Юхневича, чи відстежує він процес мобілізації у Костополі щодо усіх «молодих, здорових хлопців, фізично розвинутих спортсменів», чи цікавить його тільки «Кольчуга».

- Я не війсьовий комісар, не працівник міліції і я не керую процесом мобілізації. Я просто час від часу ставлю запитання питання військовому комісару, а чому, наприклад, той чи інший не в армії, – зазначив Павло Юхневич. - Мені цікаво було подивитися на саму процедуру, як  відбувається вручання повісток, і він запросив нас поїхати із ним.

Схоже, далі буде…

Коментарі

Підримую всіх хто ПРОТИ цих свободівців!!!! Це неадекватні люди (якщо можна їх людьми назвати)! Памятаю як тільки почались заворушки на майдані, а Пашка кричав зброю людям видавати, та ще й тому зброду раніше судимому. І це нормальна людина? Напевно бойовиків передивився.... У мене діти є і мені страшно яке у них буде майбутнє при такій владі, коли здійснюються злочини, а злочинці продовжують гуляти на волі! У кого є діти, подумайте на що ви їх прирікаєте

Останнім часом Кольчуга у всіх на устах. Спершу Юхневич обізвав їх тітушками, потім "святий Тоха" - бандою партії регіонів, а ще обіцяв їм міністерську перевірку, а тепер вони щей вручають повістки в військомат- а не забагато повноважень для людей, які називають себе волонтерами? То в цьому заключається їх робота - поливати брудом і гнобити неугодних? Куди дивиться місцева влада, чи вона боїться чи разом з вищезгаданими.
Хлопці тримайтесь, правда за вами.

Вам всім така Кольчуга погана, а хто буде охоронять нас тут в Костополі, якщо всіх хлопців з даної організації заберуть в АТО. Чи ви думаєте що у випадку "заворушок" чи рейдерських захоплень Вашої власності (такі як робив Алексійчук) Вас врятує наша "доблесна міліція".

Я не є прихильником Свободи, не є членом партії Свобода і не є прихильником вирішувати проблемні питання шляхом сили та провокацій. Я не підтримую рейдерських захоплень законної приватної власності, Підкреслю "законної", а не власність громади купленої за копійки по знайомству. Але я маю інформацію про волонтерську діяльність Анатолія Алексійчука та його товаришів, яка відома далеко за межами Костополя. Я знаю як Анатолій підтримував Майдан, підтримував воінів АТО, підтримує зараз і надіюсь буде підтримувати взатра. І лише найлінивіший Костопільчанин не знає який вклад Анатолій робить в підтримку армії. В кожної людини є свої амбіції, ємоції, недоліки, можливо не повністю розуміння ситуації, але наведу приклад: на одній із сесій Костопільської районної ради всі присутні депутати, запрошені, присутні гості при згадці про волонтерську діяльність Анатолія піднялися та оплесками його привітали. Так, що мірятися скільки за кого прийде дійсно не потрібно. А от вершиною героїзму для чоловіка є дійсно знаходитись у декретній відпустці, чоловіча справа..., найкращий спосіб ховатись від призову, а ще, напевне, як закінчиться відпустка, служити і здоровя не позволяє... Так, що давайте дійсно не будемо порівнювати справжніх чоловіків з ...

Таких людей як Анатолій Антонович, на жаль, не вистачає в нашому суспільстві та в керівництві країни!!!
Таких міцних і спортивних хлопців як в "Кольчузі" не вистачає на передовій в лавах української армії!
У кожного своє призначення...
Слава Україні! Смерть ворогам!

Як вже дістала ця свобода , просто жжжж

Як ця свобода вже дістала ...

Відео надане Павлом Юхнвичем

От я костопільчанка і не знаю скільки, а головне де взяв кошти возвишений вами Анатолій Алексійчук!!!!! Може давайте збудуємо йому дошку пошани (тисяч так за сто) силами місцевих підприємців та громади (у нас це вміють) і будемо приносити квіти та прослявляти його????
Люди схаменість!!!! 2015 рік за вікном, та не лихі 90-ті, що будемо мірятись скільки людей за кого прийде.

Чесно кажу за останній період часу в місті Костопіль беззаконя на ПЕРШОМУ місті!!!!!!!!! Здійснюються злочини - розкриття НОЛЬ, Навпаки, злочинці авторитетні люди. Нарешті є вагома сила супроти цим "злочинцям" в мантіях, з деп. значками, у медалях.... Ти Пашка піди сам на схід повоюй разом з тим "волонтером-міліонером", а не ходиш лишеяд свій пускаєш... Хотів ПОРЯДКУ, треба було бути гідним звання міліціонера... Розкажи краще людям за що з міліції турнули...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.