Рівненські рятувальники допомогли переселенцям

Рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій продовжують допомагати родинам вимушених переселенців, які переїздять на Рівненщину з районів проведення антитерористичної операції.

Так, 2 вересня співробітники Головного управління ДСНС зустріли на залізничному вокзалі міста Рівне дві сім’ї (2 жінки та 5 дітей), які залишили свої оселі в місті Красний Луч Луганської області та приїхали на Рівненщину в пошуках більш сприятливих умов для життя.

З переселенцями поспілкувався психолог Служби порятунку. Також приїжджим роз’яснили порядок оформлення першочергових необхідних документів, надали координати центру зайнятості та департаменту соціального захисту населення. Завтраспівробітники ДСНС завезуть родини до завчасно підготовленого місця проживання в селі Світанок Корецького району.

На сьогодні у Рівненській області організовано проживання 3484 вимушених переселенців з АР Крим та районів проведення АТО, з яких 975 дітей і 946 інвалідів та осіб похилого віку.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області нагадує, що обласний штаб з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції, продовжує приймати звернення від людей, які вирішили залишити райони проведення АТО. Телефони «гарячої» лінії «101», 0 800 500 078, 63-36-01.

Про це повідомили з ГУ ДСНС у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.