Рівненську короткометражку про музей покажуть на Кіпрі

Кліп Віктора Булиги та Станіслава Лозовського «Люблю музей» на цьому тижні показуватиметься в рамках міжнародного кінофестивалю у Перволії (Кіпр). А наприкінці місяця стрічку можна буде переглянути на київському ГОГОЛЬFEST 2015, де вона буде представлена у конкурсній програмі короткометражних українських фільмів ГО «СУК». Про це повідомляє "Ukrcinema".
 
Це ледь не перший вітчизняний музичний кліп, що популяризує музейну культуру. Ідея зняти таку стрічку виникла у Віктора Булиги ще у 1987 році, коли вони з братом,ще будучи студентами, проходили музейну практику у Ермітажі. Однак втілити її вдалося лише цьогоріч. 
 
Кліп фільмувався у Рівненському обласному краєзнавчому музеї (РОКМ), історико-культурному заповіднику Дубно, музеї історії сільського господарства Волині, Тараканівському (Дубенському) форті, а також Центрі дослідження і відродження Волині (Радивилів). 
 
 
«Загалом на зйомки пішло три дні. Ми назнімали більше години, з яких в результаті змонтували три з половиною хвилини... Вся робота над стрічкою проходила на ентузіазмі та майже своїм коштом», — згадує Віктор Булига.
 
Автор пісні, що звучить у кліпі — директор РОКМ Олександр Булига. Виконавці пісні та головних ролей у кліпі — Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський, що також виступив і режисером. Оператор-постановник – Дмитро Максимчук, а композитор Сергій Зінчук.
 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.