У Рівному пропонують європейську якість слуху

Всі ми хочемо бути впевнені у тому, що робимо правильний вибір, особливо якщо це стосується власного здоров’я, тим більше у такому делікатному питанні, як погіршення і втрата слуху. Адже з кожним роком все більше людей потерпає від цієї недуги. Це створює не лише дискомфорт у повсякденному житті, а й призводить до проблем на роботі, труднощів у спілкуванні, інколи навіть до втрати сім’ї. Як вберегти себе від таких проблем, при яких симптомах варто звертатися до лікаря, що робити, якщо помітили проблеми зі слухом і, який слуховий апарат обрати, якщо він Вам і справді потрібен? Відповіді на ці та інші запитання читайте у розмові з завідувачем сурдологічним кабінетом поліклінічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні Олегом Мізинцем.

За словами Олега Мізинця, часто люди не відразу визнають проблему, тим самим лише ускладнюючи ситуацію. А інколи взагалі замість того, щоб звернутися до спеціаліста, займаються самолікуванням, або ж без консультації купують перший ліпший слуховий апарат.

- Проблема в тому, що люди часто замість того, щоб звернутися до спеціаліста, відчувши проблеми зі слухом, намагаються їх вирішити самостійно. Немалу роль у цьому відіграє реклама, у якій пропонують "повернути людину до життя за допомогою слухового апарата". Та чомусь у рекламі не розповідають, що слуховий апарат не завжди потрібен. Є випадки, коли покращити слух можна за допомогою медикаментозного лікування чи оперативного втручання. Також мовчать і про те, що дуже важливо правильно підібрати слуховий апарат під особливості слуху пацієнта і головне – підібрати його якісним, – наголошує спеціаліст.

Наприклад, Олег Мізинець каже, що він працює зі слуховими апаратами провідних європейських фірм, адже в такому делікатному питанні, як відновлення слуху, результат багато в чому залежить саме від якості слухового апарату.

- Одними з найкращих у співвідношенні ціна — вартість є слухові апарати фірми "Widex". Вони виробляються і комплектуються в Данії – якісні, надійні і служать довго (від п’яти до 10 років). Якось у моїй практиці був випадок, коли людина носила апарат цієї фірми впродовж 17 років. Тому, напевно, не даремно компанія "Widex" – визнаний лідер у сфері слухопротезування. Вже більше 50 років ця датська фірма випускає найсучасніші слухові апарати. На українському ринку слухові апарати "Widex" з'явилися в 1998 році. З того часу апаратура цієї марки має в нашій країні незмінний заслужений попит. Нині ж у нас з'явився новий слуховий апарат "Widex Vital", який має покращені характеристики і спроможний задовольнити побажання навіть найвибагливіших пацієнтів. "Widex Vital" — це цифровий чотирисмуговий внутрішньовушних слуховий апарат із комп'ютерною налаштуванням для компенсації легких і середніх втрат слуху. Покращені характеристики цього слухового апарату сприяють тому, що пацієнти можуть ще чіткіше чути навколишні звуки, - розповідає Олег Мізинець.

Окрім того, лікар додає, що взагалі апарати фірми "Widex" можна назвати інтелектуальними слуховими системами – стільки розумних технологій у них використовується.

- Одягнувши цей апарат, людина гарантовано буде позбавлена від шуму, тріску та інших зайвих слухових перешкод. Цифрові апарати "Widex" забезпечують користувачу чистий звук. Над цим працюють відразу декілька "розумних" систем. Цифрове перетворення сигналу дає можливість досягти такої якості звуку, яка практично порівнювана зі звучанням компакт-диску. Система інтегрованої обробки сигналу зв'язує між собою усі процеси: розпізнавання, перетворення, передачу звуків. А також класифікує усі сигнали, що надходять ззовні, відділяє їх один від одного і забезпечує посилення та високоточну передачу потрібних звуків, у тому числі й людської мови. Окрім того, слухові апарати "Widex" можуть виділяти людську мову з хаосу звуків і посилювати її. Це можливо завдяки оптимізованій системі компресії в широкому динамічному діапазоні (WDRC –Wide Dynamic Range Control). Вона посилює сигнал, але при цьому звуки не стають занадто різкими. Розумний апарат автоматично налаштовує рівень гучності так, щоб звук сприймався природно. Як правило, слухові апарати цієї фірми багатоканальні, тобто мають декілька каналів для обробки звуку. У такий спосіб зменшується ймовірність появи акустичного зворотного зв'язку. Ще однією перевагою слухових апаратів "Widex" є те, що вони здатні "запам'ятовувати" різні типи звукової обстановки й автоматично змінювати налаштування. Завдяки цьому звук ніколи не буде занадто гучним, але в той же час – залишиться розбірливим. Спеціальна система пригнічення шуму робить звук яснішим, і користувачі без зусиль можуть розчути сигнал мобільного телефону або людську мову, наприклад, під час поїздки в шумному транспорті. Налаштовувати і використовувати слухові апарати "Widex" дуже легко. Один із головних принципів їх роботи – можливість індивідуального налаштування згідно з потребами користувача. Завдяки цьому звук стає не просто комфортним, а майже природним, - зазначив Олег Мізинець.

 

Пацієнти, які спробували слухові апарати цієї фірми не готові змінити їх на жодні інші. Адже це європейяька якість і надійність за українською ціною. Тим більше, що обравши ці слухові апарати раз, можна позбавитися турбот, пов’язаних із постійними несправностями приладів, додає спеціаліст.

Пройти обстеження слуху, підібрати ефективне лікування і, за потребою, сучасний слуховий апарат на всі випадки життя можна у Рівненській обласній консультаційній поліклініці (кабінет 55), що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 78-Г. Записатися на прийом до лікаря та отримати детальну інформацію можна за телефоном (050) 568-74-79.

на правах реклами