Київський патріархат йде пікетувати Рівненську ОДА

Київський патріархат йде пікетувати ОДА сьогодні о 9:30. Священик КП пояснив, вчора у Києві господарський суд не підтримав перехід громади від московської церкви під юрисдикцію української. Головним аргументом став лист від Рівненської ОДА, а там, за словами отців, написано не підтримувати громаду та голосування і храм у Птичі залишити УПЦ МП, - повідомив журналіст Олександр Курсик. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Рівненщині релігійна громада всю ніч боронила храм від тітушок

На Рівненщині тітушки та "рузке мірь" посеред ночі штурмують церкву

На Рівненщині триває "свята" війна за землю, храм та прихожан. ФОТО + ВІДЕО

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

Залишки великого задуму: Що лишилось від Єдиної Церкви на Рівненщині?

Сьогодні на Рівненщині судитимуться за церкву

На Рівненщині в суді ділять церкву: священик Московського патріархату поливає брудом Київський

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

Коментарі

Розбарвємося по суті.Хтось із натовпу навіть почав говорити про те, що невдоволену громаду села Птича стримували кілька місяців, щоб не провокувати загострення конфлікту. Однак, подібні дії влади можуть поставити хрест на цьому і спровокувати кровопролиття. Говорить Дубенський районний благочинний протоієрей Ігор Загребельний:

- Обласна державна адміністрація направила лист в якому пропонує суду відмовити повністю у позові. Хіба це не тиск на суд? А в листі взагалі повний абсурд. Нинішня обласна влада посилається на закони колишньої СРСР 50-х років минулого століття. Тобто, часів, коли радянська влада нищила українську церкву, розстрілювала священиків та прихожан. Ми питаємо зараз – хто підписував цей лист, а нам ніхто чіткої відповіді дати не може. В селі Птича громада УПЦ КП налічує більше тисячі прихожан, в той час, як в УПЦ МП – не більше півсотні. Через бездіяльність влади ми вісім місяців під дощем та в спеку змушені правити на вулиці під храмом. То для чого нам так влада потрібна? Чиї інтереси вона захищає?http://press-centr.com/ua/news/Svyashcheniki-Kivskoho-patriarkhatu-shtur...

Звичайно, прикормленому Кремлем попу з Африки видніше? що в нас в Україні відбувається, правда?)))
На кого розраховані ваші ці дописи?

Це Вашого Кіріла царство земне його не цікавить? Ви бабкам казки такі розказуйте))
Ну про зв"язок путіна і гундяя ( це ж не політика) то і бабки знають. Нащо це писати з таким пафосом? Ще й в умовах війни з РОсією. САмі ж і сієте розбрат. Не хочуть до вас люди ходити, не хочуть!! І далі буде гірше!

В Бога немає ні українця, ні росіянина, ні єврея.
Він дозволив щоб людство розмовляло на різних мовах тільки за їх гріхи.
Нації придумані дияволом щоб створювати конфлікти між народами, та розпочинати війни.
В церкви не існує національності-Єдина Свята Соборна і Апостольська.
Цервка не веде боротьбу зі злом, Вона є сама протилежність Злу, основна її сила -ЛЮБОВ!
З ким ми - нам вирішувати.
Церква не має права і не уповноважена висловлювати свої думки на ті чи інші події які відбуваються у світі, вона проповідує Царство Небесне, царство земне її не цікавить.
Якщо вислолює свої політичні думки - це вже церковно-політична структура (як РОЗКОЛЬНИЦЬКА-УПЦ КП)
Незалежно від того що ми думаємо, Свята Церква існувала, існує і буде існувати (Вселенська церква).
На території України Вселенська церква представлена Українською Православною Церквою.
Хто хоче вернутись в Лоно Церкви-нехай вертається, хто не хоче-нехай буде за її межами.
ЗА МЕЖАМИ ЦЕРКВИ НЕМАЄ СПАСІННЯ!

«Церковний розкол в Україні являється бідою, ініційованою зовнішніми силами, українці повинні залишатися в канонічній Українській Православній Церкві» - Патріарх Олександрії і всієї Африки Феодор II.

А організатори у вас - ще ті умільці. Це ж треба вміти з нічого роздути таке! Раніше то були вантажівки з тілами загиблих воїнів (які так ніхто і не бачив), а тепер, ось лист. Коли ви вже заспокоїтеся? Ідіть, будуйте, як домовлялись! Чому не визнаєте рішення?

Розібралися по суті.Керівник юридичного відділу ОДА, під чиї керівництвом був склєєний цей висер до суду,і який вона підписала-звільнено.Бог все бачить.Боротьба продовжується.

Розберіться по-суті. Хтось з вас, журналісти, читав того листа. Зрозумійте, що державна установа є виконавцем і будь-хто з керівництва не може щось диктувати від себе. Якщо був здійснений запит від суду на обладміністрацію, то запит був розглянутий в межах повноважень, чогось свого, зрозумійте, писати не можна!. Перевіряйте краще інформацію, а не збирайте плітки!!!

Да не тільки в ОДА працють "справедливи" люди, забули про обласну раду там теж прибічники "руського миру" працюють . Син "голова ради"покійного керівника "руського миру "на рівненщині.УПЦ МП- Українська православна церква Московського Патріархату-хто це придумав таке невірне трактування. Правильно-РПЦ КМ Російська православна церква Київська Митрополія.

Оце да І вся відповідь хто є хто. !!! Ставленики Порошенка та пристосуванці"х...хли" по всій Україні доказують своє відношення до свього українського. Їм по...ен Україна ,головне корито.Доказ останнє голсування змін до Конституції в ВР. Вибрали олігарха котрий обіцяв закінчити війну за два тиждні. Думайте д...уни-скоро вибори....

Сторінки