У Рівному говоритимуть про вибори

Громадська організація «Волинський ресурсний центр» разом із кандидатами, представниками виборчих штабів, експертами з виборчого законодавства та журналістами проведе круглий стіл «Можливості та проблеми участі нових політиків у місцевих виборах».

Під час проведення круглого столу буде обговорюватись нова редакція закону про місцеві вибори, його «підводні камені», особливості реєстрації кандидатів, встановлення результатів голосування, інше.

Модератор заходу: Олексій Горецький, експерт з виборчого законодавства, директор РОГО «Комітет виборців України».

Захід відбудеться у п’ятницю, 4 вересня 2015 в конференц-залі готелю «Оптіма», вул. Словацького, 9. Початок о 11 годині.

Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння політичній активності та вільним і справедливим виборам в північно-західній Україні». Проект передбачає надання юридичних консультацій партіям, політикам та їх штабам, в також допомогу в підготовці спостерігачів та членів дільничних виборчих комісій. В першу чергу проект спрямовано на молоді партії та молодих політиків. Проект реалізується за підтримки Національного фонду підтримки демократії.

Про це повідомили з ГО «Волинський ресурсний центр».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.