Якщо церкву на Рівненщині не віддадуть Київському патріархату, то біля ОДА горітимуть шини, погрожують селяни

Сьогодні Рівненську ОДА пікетували жителі села Птича. Вони не задоволені тим, що при розгляді справи стосовно приватизації церкви у їхньому селі ОДА надіслала до Київського Господарчого суду лист, у якому рекомендувала  відмовити у позові громади. 

Громада Української церкви Київського патріархату подала позов на визнання недійсним акту приватизації храму у селі Птича  і просить передати храм територіальній громаді. Прихожани Української церкви у селі Птича стали обурюватися, коли дізналась про те, що храм у їхньому селищі приватизований Московським патріархатом. Їх  збентежив той факт, що це відбулось без відома громади. Селяни вирішили виявили бажання перейти до  Української церкви Київського патріархату. Для цього вони подали відповідні судові позови у Господарчий суд м. Київ. Суд відбувся 2 вересня. Громаді було відмовлено у позовній заяві.

 - Рівненська ОДА на судовий позов написала відповідь на п’яти аркушах, у якій просить суд відмовити громаді повністю, посилаючись на статті закону періоду 50-их років. Тодішній режим знищував українську церкву, розстрілював священиків, а тепер, у 2015 році, українська влада посилається на ті статті закону.  Ми сюди прийшли сказати, що ми - церква, з нами треба рахуватися. Ми чекаємо, щоб чиновники, які причетні до такого великого порушення, пішли у відставку, – прокоментував протоієрей Ігор Загребельний.

Мешканці села Птича стверджують, що провели голосування, і більшість людей висловила бажання, щоб у селі була Українська церква. Наразі приміщення храму опломбоване, а служіння відбувається на вулиці. Селяни приїхали в місто, щоб відстояти свої права.

- Юристи ОДА, не дослідивши повністю позов, надали однобокі пояснення не за суттю питання. Це все призвело до того, що було неправильно досліджене питання та винесене рішення. Культову будівлю  мали передати не у власність, а в користування. Далі ми в законному порядку подаємо апеляцію, відповідно до того, вже будуть об’єктивно досліджені всі питання, відповіді на адвокатські запити дадуть чітко, представник ОДА пояснить законність передачі тієї церкви у 1991 році у власність, - розповіла  юридичний представник громади села Птича Вікторія Івченко.

Мітингувальники, зайшовши у приміщення ОДА, залишали на стінах коридору написи.

Перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Юрій Приварський запросив селян та журналістів на брифінг.

Селяни прийшли з плакатами.

Також громада села Птича зажадала звільнення Юрія Приварського та людей, що були причетні до листа у Київський суд. 

Юрій Приварський запевнив, що юристи нададуть всі потрібні документи, юридичний департамент підготує апеляцію, а з даного питання буде проведена службова перевірка.

По завершенню брифінгу селяни не хотіли відпускати Юрія Приварського, доки він не напише заяву на звільнення. Після його відмови селяни почали вигукувати: "Відставка!". А також погрожували , що не вийдуть із ОДА, доки не буде даної заяви.

Не витримав та написав заяву на звільнення заступник начальника відділу регіональної політики у сфері культури та релігії Ігор Соколовський.

Селяни дали декілька днів, щоб подати апеляційну заяву на рішення суду. В іншому випадку вони погрожують повернутися зі значно більшою кількістю людей та запалити шини, а також  перекрити трасу, залізничну колію та зірвати місцеві вибори. 

 

Коментарі

Православний талібан? http://glavcom.ua/articles/33254.html -відео Коротко передісторія подій у Катеринівці на Тернопільщині, де зняте відео за посиланням, така. Дві третини громади села вирішили, що не хочуть належати до МП, третина бажає далі бути в МП. У діалозі питання служіння в храмі вирішити прихильники МП не побажали, на переговори за участю районної влади не з'явилися. Відповідно до закону влада визначила порядок почергового користування храмом. Меншість, яка за МП, допускати більшість громади у храм відмовилася.

Коли у день свята Різдва Богородиці більшість громади, яка проти МП, згідно рішення увійшла в храм для звершення богослужіння, до церкви були підвезені типового вигляду молодики (на відео), кажуть що це - семінаристи з Почаївської лаври.

І ось ці ПРИВЕЗЕНІ молодики штурмом проривалися до храму, щоб викинути з нього більшість громади Катеринівки, спровокувавши бійку і силове протистояння...

Як хто призабув, то рух ісламських фундаменталістів «Талібан» був започаткований якраз серед учнів релігійних навчальних закладів Афганістану і Пакістану.

ще трохи про лєбєдзя і його спонсорів Демон владыки Павла. Кто ниспослал скандальному священнику «проклятую колесницу» http://crime-ua.com/statti/20150923/polischuk

Патріарх Кирило відпочиває на шикарній яхті у спідньому (фото) http://znaj.ua/news/society/19914/patriarh-kirilo-vidpochivaye-na-shikar... Громадський мережевий рух "Открытая Россия" опублікував в Інтернеті фоторепортаж з ймовірного відпочинку російського патріарха РПЦ Кирила на шикарній яхті Azimut, вартістю близько 680 тисяч євро А де,мальчікі молоді,яких цей старий сатаніст, так любить???

ще трохи про "правильного попа лєбєдзя,"правильної"масквабадської церкви:)))Владыка Павел своим обращением вызвал волну гнева в соцсети http://apostrophe.com.ua/news/society/2015-09-19/vladyika-pavel-svoim-ob...Пару цитат звідти

"Закройте рот ему. Противно".

"Обращается к верующим людям, имеющим здравый смысл, и несет полную ересь. Иродами называет людей, при этом несет проклятия и угрожает "чудом" невозможности забеременеть... На голову не налазит такое обращение, в каком веке живет это чудовище? Дайте ему волю, он устроит инквизицию и охоту на ведьм прямо на площади Лавры".

"В голове не укладывается тот факт, что это чудовище радуется тому, что женщина не родила ребенка! КАК ТАК? Я бы его на костре сжег, как ту ведьму, этот черт не имеет к церкви никого отношения, он просто зарабатывает деньги рясой!"

"Гнать мразь из Лавры и вообще из Украины".

"Какой урод... Как Кобзон, который утверждает, что изучал Евангелие еще при СССР, а потом тут же в следующем предложении желает всем негодяям, как он считает? испытать на себе муки онкозаболеваний. Мракобесие!"

"Если это духовный пастырь, то лучше быть заблудшими овцами".

"Бабка молится, а яхта строится. Свет несет только та церковь, которая горит. Современная церковь имеет такое же отношение в Богу, как продавец билетов в театре — к искусству".

"Лицемер и плут! Гляньте на это бездуховное отродье! Он сам ни в бога, ни в черта не верит. Золотой телец — его отец, сын и святой дух!"

"Папе Римскому Франциску не сложно пройтись пешком, обнять прокаженного, обмыть ноги преступнику-рецидивисту. Ой, Владыка Павел, что-то Вы делаете не то, да еще и против ветра".

"Из-за таких попов Сатана в шоке, у него разрыв шаблонов. Этот муфтий — настоящий шайтан".

"Соучредитель ЗАО "Киевско-печерская лавра" дает пресс-конференцию".

"Продай мерс, помоги церкви".

"Я не желаю зла московскому патриархату, но думаю, что недалеко то время, когда рожу этого "владыки" будут разбивать о поребрик, а невдалеке будет гореть его мерседес, освещая фонарные столбы с подвешенными на них торгашами из сатанинской секты, именуемой церковью".

"Данный гражданин свободной и независимой страны хамит, дерзит и угрожает женщине, которая хотя бы налоги платит. Печерская лавра — одна из самых завидных кормушек, чего удивляться, что хозяин ведет себя как бык? И все же это уже за гранью зла. Но ничего! Благодаря таким "святым" все больше людей прозревает, видит истинное лицо зла и мракобесия, обращается к критическому мышлению. так что спасибо, товарищ. Ни один Докинз столько не сделал для атеизма, сколько ваши мерседесы и угрозы!"

"Господи, какие же все-таки на тебя м***ки работают".

"Беда... В общем, я являюсь прихожанином данной церкви (и им я и останусь). И очень печально, что один из ведущих ее лиц говорит такие страшные вещи, которые противоречат всем идеям любого христианского течения, в том числе и православия... Не хочу осуждать никого, пусть воздастся по делам их... Чекаю коментар від супер набожної і позитивної прихожанки цієї тіпа церкви,а насправді підрозділу спочатку КГБ,а тепер її правонаступниці ФсБ:))

Значить так, дорогенькі мої хлопчики, (надіюся дівчатка так не розмовляють!) - я права. Нічого мені конкретного ви сказати не можете, а одне і те ж саме, як колись заїжджена платівка. Виходить, що віра християнська шкідлива!!!???? Ось до чого уже договорилися. А то гундяєв, гундяєв. Гундяєв то для вас тільки привід. А ви замахуєтесь от куди. Один підпис чого вартий: арієць. Шановний пане Кривошеєв, ви би трохи подивилися, що робиться. Правила коментування на сайтах по-моєму скрізь однакові. То чомусь моє не проходить узгодження, а от це все дуже швидко узгоджується.

Наш пророк Т.Шевченко як ніхто добре розумів шкідливість іудейської віри - християнства, яке було насильно запроваджене п"яним Володимиром в Україні - Русі і відчував всю небезпеку хри стиянства для України . Саме тому в його творчості є таке пророцтво :
"Церков домовина розвалиться
і з- під неї встане Україна".

"Сьогодні знову була у церкві, священик у проповіді говорив про любов до Бога, і любов до ближнього."-зрозуміло,що цей священник МП,не з Птичі,а ближні,лише ті які поклоняються хуйдяєву:)) А я,в країній візит до Почаївської лаври від мохнатих монахів-молдаван чув зовсім інше,і в твоїй любові я не нуждаюсь і якось без неї переживу.Краще люби своїх дітей і суженого-ряженого:))"Але найбільше мені подобаються ваші експерименти із збагачення словника української мови"-ти наш філолох,дипломований:))Але без мізків:(("Візьму гріх на душу і пораджу вам"- не бери побожна,а засунь свої поради в те місце,яке хочеш мені порадити вкусити:))Краще муженька,якщо такий прісутствуєт:)) вкуси(ніжно і ласково) за причінноє мєсто-обом приємно буде,сама позитивність:))Віриш,твої повчання мені лише настрій піднімають,так що піші ісчьо,хуйндївка православна:))

До речі, гундяєв тут ні до чого. Цю дисертацію у 2004 році захистив громадянин Процик Д.І. А тепер він втілює все це на практиці. Ви знаєте, кожного разу сміюся, коли читаю "відповіді" Сьогодні знову була у церкві, священик у проповіді говорив про любов до Бога, і любов до ближнього. З першим у мене проблем нема, а от вас дуже стараюся полюбити, хоч це складно, у вас стільки негативу, стільки злості, де його можна стільки набратися? Але найбільше мені подобаються ваші експерименти із збагачення словника української мови, мабуть уявляєте себе другим Шекспіром. Той у свій час збагатив англійську лексику, але йому до вас далеко... Візьму гріх на душу і пораджу вам, може б ви спробували вкусити себе за одне місце (яке важко дістати, але ви із своїм "войовничим" запалом до нього дістанете), може полегшає та не будете так скаженіти. Вчіться володіти собою. Мене ваша злість не візьме, я дуже позитивна людина, і психологи твердять, що до таких негатив не чіпляється.

а,дисертацію захищали там,де і проФФесор межигірський і прихожанин кагебіста, торговця тютюном і спиртом "Роял"-Гундяєва?:)))Тоді зрозуміло,хто "планомірно ведуть народ до духовної загибелі."Тут і без вікіпедії все зрозуміло:))

А тепер я вам дам посилання. У 2004 році була захищена кандидатська дисертація з теми "Пастирський погляд на зовнішню і внутрішню апостасію" Те. що зараз відбувається, то є ота апостасія. Поцікавтеся, що це. Вікіпедія дохідливо пояснює. От вам і апостасія, треба народ ураїнський зробити безбожним. Тому що це , навіть, не атеїсти, часи атеїзму я пережила, там такого не було, щоб не говорили. Це планомірно ведуть народ до духовної загибелі.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.