Санстанція радить рівнянам менше бути на вулиці

Наразі на території Рівненщини відкритих осередків загорання в екосистемах, а саме сухої трави, торфу та лісів – немає. Всі пожежі локалізовані, проводяться роботи з їх ліквідації. Про це заявив начальник Головного управління ДСНС України в області Сергій Крук під час спільної прес-конференції у Рівненській облдержадміністрації із санепідеміологами та метеорологами.

- Спека на Рівненщині призвела до збільшення пожеж. Температура в порівнянні з аналогічним періодом минулого року значно підвищилася. Опадів дуже мало – приблизно 10-15 відсотків. Сьогодні рівняни та жителі окремих районів стали свідками задимлення значної території. Це так звана метеорологічна димка, яка утворилася внаслідок того, що рівень вологості піднявся, а температура повітря знизилася, - розповів Сергій Крук.

- Санепідеміологічна служба постійно проводить дослідження повітря. Сьогоднішні вранішні проби повітря свідчать про 5 ступінь забруднення повітря - він слабонебезпечний. Проте, пізніші лабораторні показники свідчать, що ситуація покращується, - розповів головний державний санітарний лікар Рівненської області Олександр Бялковський.

Тому порадив жителям області щонайменше знаходитися на відкритому повітрі дітям, вагітним та людям, які хворіють на легеневі захворювання. А вчителям та вихователям навчальних закладів потрібно обмежити проведення занять фізкультурою на вулиці. Також бажано завішувати вікна вологою тканиною.

Разом з цим в облдержадміністрації запевняють, що тримають ситуацію під контролем та закликають мешканців краю не панікувати.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської АТО.

Коментарі

Питання до редактора ВСЕ - де інформація про показники перевищення , які хімічні сполуки? Чи Санстанція не надає? Тоді задавайте питання Санстанції. Ну що це за "заповнення "інформпростору хто-знає-чим.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.