Кириллов розповів про головний біль не лише батьків Рівненщини

У дошкільному закладі Шубкова відкрили ще одну групу. Як повідомили із прес-служби облради, до цього садочку ходять діти з кількох сусідніх сіл. Кількість дошкільнят у закладі нині рекордна – 150 вихованців, – розповіла директор ДНЗ Галина Янчук. За її словами, такого не було з часу відкриття садочка. Нова група, вже шоста, прийняла до себе 24-ри дитини.

Відкривали групу урочисто зі святковим концертом. Його учасники – здебільшого чотирирічні малюки. Саме вони й навчатимуться у новій групі наступні два роки.

Нестача місць у дитячих садках – проблема для всієї області, каже голова облради Михайло Кириллов. Тому нині роблять усе можливе, аби якомога більша кількість дітей змогла навчатися у дошкільних закладах.

– Сьогодні є колосальна проблема з місцями в дитсадках. І це головна біль не лише батьків. Наразі в пріоритеті забезпечення дітей дошкільною освітою. Всі звернення щодо виділення коштів на ці потреби нині розглядаються першочергово. Лише у вересні в Рівненському районі відкриють п’ять нових груп, а у селі Великий Житин, після 17-річної перерви, запрацює новозбудований садочок, – повідомив голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.