Дорога на продаж: поблизу Рівного селяни повстали проти сваволі шляховиків

Мешканці села Колоденка, що в Рівненському районі, нарікають на неякісний ремонт доріг у населеному пункті. Мовляв, на це було  виділено 200 000 гривень, натомість замість нормального покриття жителі Колоденки отримали тонку та криву дорогу. Влада району про проблему знає, але каже, що вплинути на це ніяк не може. Чому, дізнавався журналіст сайту "ВСЕ".

Як розповіли мешканці Колоденки, вони тривалий час чекали, доки дорогу таки почнуть ремонтувати. У результаті вийшла тонке криве  покриття, зроблене без відповідної техніки та матеріалів, які мали бути за кошторисом. Адже насправді, за словами самих  робочих, які займалися ремонтом, привезли три машини асфальту і стільки ж щебеню.

Окрім того, колоденчани кажуть, що за визначену плату облаштували заїзд одному мешканцю саме тоді, коли ремонтували дороги за державні кошти. Жителі викликали міліцію і написали заяву, що відбувається розкрадання державних коштів.

Як повідомив голова Рівненської райради Володимир Пилипчук, про конфліктну ситуацію, яка виникла навколо ремонту дороги в Колоденці, владі району відомо. Втім, фактично ніяких важелів впливу на це немає.

- Ми написала звернення у прокуратуру, адже не в нашій компетенції проводити перевірки. Зараз цим питанням займається прокуратура.

Знає про пробеми з ремонтом дороги і голова Рівненської РДА Віталій Стельмах. Проте каже, що про це йому доповіли його заступники, а безпосередньо до нього звернень від мешканців не надходило. 

- Кошти на ремонт дороги мали виділяти з обласного бюджету. Замовником ремонту і розпорядником коштів була сільська рада. Те, що залежить від нас, ми зробили - відповідний запит направили. Тому це питання - до сільської ради, - каже Віталій Стельмах.

Тим часом зв'язатися з в. о. сільського голови Колоденки Емілією Олійник не вдалося. Сайт "ВСЕ" надає можливість прокоментувати ситуацію усім сторонам конфлікту.

Коментарі

Навіщо тоді та адміністрація, якщо вона нічого не може зробити і за що не відповідають. Розігнати ледарів

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.