У Рівному можливий кандидат розмістив рекламу в маршрутці

6 вересня спостерігачі "ОПОРИ" у рівненській міській маршрутці №37 (вул. Андрія Мельника –вул. Севастопольська) зафіксували рекламу потенційного кандидата, депутата міської ради Анатолія Чугуєвця.

Зовнішня реклама містить зображення Анатолія Чугуєвця, напис «Депутат Рівненської міської ради» від округу «Басів Кут» та номер телефону гарячої лінії депутата. Реклама була розміщена на одному з бокових вікон у середині маршрутного таксі.

До моменту офіційної реєстрації кандидата в депутати чи реєстрації кандидата на посаду міського, сільського або селищного голови неможливо довести, що такі дії зі сторони потенційних кандидатів є передвиборною агітацією, яка здійснюється із порушенням закону. Проте, після офіційної реєстрації кандидатів такі дії з їх сторони будуть порушенням виборчого законодавства.

Відповідно до пункту 6 ч.9 ст.60 ЗУ «Про місцеві вибори» розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів.

Також "ОПОРА" нагадує, що відповідно до ч.2 ст. 54 ЗУ «Про місцеві вибори» місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється.

Ключові слова: 

Коментарі

Ото найшли рекламу, хто на цю рекламу звертає увагу? Опора краще хай придивиться пильніше по місту. Може знайде рекламу Якімця. Чи вона для опори непомітна?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.