На Рівненщині ліквідовують африканську чуму свиней

Територію села Будимля Дубровицького району оголошено неблагополучною зоною та встановлено карантин. Напередодні там виявили збудник африканської чуми свиней. Про це повідомили в Головномууправлінні ветеринарної медицини в Рівненській області.

Тож, аби не допустити поширення захворювання, при виїзді з населеного пункту фахівці проводять дезінфекцію транспорту, а люди проходять через спеціальні дезкилимки.

Ветеринари безкровним методом знищують усіх свиней, які перебувають у епізоотичному вогнищі. На сьогодні спеціалісти ліквідували вже 60 голів свійських свиней. Їх трупи, а також трупи гризунів, птахів та інших тварин, залишки кормів та інвентар спалюють у визначеному місці.

Окрім того, з території Дубровицького району, який оголосили зоною нагляду, заборонено вивозити та ввозити усі види живих тварин, птиці, продуктів і сировини тваринного походження, кормів та продуктів рослинництва. Також заборонено торгувати живими свинями, м’ясом та іншими продуктами свинарства. А для постачання населенню продуктів тваринництва необхідно мати супровідні ветеринарні  документи. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.