ЦВК: місцеві вибори на Рівненщині відбудуться у п'яти об'єднаних громадах

У п’яти об’єднаних громадах Рівненщини вже 25 жовтня відбудуться місцеві вибори. Відповідну постанову прийняла Центральна виборча комісія 7 вересня.

- Над втіленням реформ на Рівненщині працює чимала команда, яку сформував голова обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков. Сприяння змінам на усіх рівнях і дозволяє досягати таких результатів. Адже наша область одна з перших відповідально підійшла до об’єднання територіальних громад, вчасно і кваліфіковано підготувала усі документи. Тож те, що саме наші об’єднані громади серед перших, де відбуватимуться місцеві вибори нового сучасного формату, це результат роботи великої кількості причетних людей, які справді допомагають реформам на Рівненщині та в державі, - наголошує директор Офісу реформ у Рівненській області Руслан Сивий.

Нову місцеву владу 25 жовтня обиратимуть Миляцька об’єднана громада Дубровицького району, Клесівська Сарненського району, Бугринська та Бабинська Гощанського району та Підлозцівська Млинівського району. Виборчий процес тут розпочався 8 вересня. Це стало можливим завдяки вступу в дію 5 вересня Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (№ 676-VIII).

Загалом, станом на 7 вересня ЦВК оголосила про початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад у 159 об’єднаних територіальних громад України та відповідних сільських, селищних, міських голів. Призначення інших перших місцевих виборів у об’єднаних громадах ЦВК розглядатиме після 25 жовтня цього року.

Коментарі

"сядуть всі" - скоро у всіх районах і містах області!

Яка допомога у реформах. Їздив по районах "чорний кадинал"- добре законспірований заст. Павлюк С., диктаторськими методами в дусі кращих компартійних часів перегинав усіх через коліно Мені розказували як він недавно реформував сільських голів Млинівщини і Демидівщини - райкоми партії вихіді." Демократична" облдержадміністрація все підтримала. От наша область і вийшла в передовики по об"єднаних громадах. Хтось отримає за це медальку чи грамоту.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.