У Рівне приїдуть Ірванець та Малкович

14 вересня організація “Література.РВ” запрошує всіх на зустріч із Олександром Ірванцем та Іваном Малковичем. Письменники навідають Рівне з нагоди виходу нової поетичної збірки Олександра Ірванця у видавництві «А-ба-ба-га-ла-ма-га». У програмі вечору передбачається презентація книги, читання віршів та спілкування з аудиторією. Іван Малкович представить також поетичну серію видавництва. Захід пройде на малій сцені драмтеатру. Початок о 18:30.

Цьогоріч до Форуму Видавців у видавництві «А-ба-ба-га-ла-ма-га» вийшла збірка віршів рівненського письменника Олександра Ірванця. Назвали книгу «Санітарочка Рая» з посиланням на один із найвідоміших віршів метра «Травнева балада».

До Рівного організатори заходу - «Література.РВ», запросили і видавця Івана Малковича, який представить глядачам дорослу поетичну серію видавництва.

Це вже стало доброю традицією для Ірванця – приїжджати до Рівного й представляти чи то власну збірку віршів, чи то переклади відразу після Форуму Видавців у Львові.

Іван Малкович же тільки вдруге буде у Рівному на запрошення «Літератури.РВ».

Нагадаємо, що у 2013 році у Рівному відбувся творчий вечір одного із найуспішніших видавців України.

Цього разу Іван Малкович та Олександр Ірванець балакатимуть про поезію, нові книги видавництва, дадуть відповіді на запитання глядачів та, звичайно, почитають вірші.

Наприкінці зустрічі можна буде придбати збірку «Санітарочка Рая» та інші книги від «Абабагаламага», а також  взяти автографиу письменників.

Вхід на вечір вільний за умови реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1IMiqYXj9IkAsBqqrgvlyKy-Dcwr_zKCAuGW6kjpyysQ/viewform

Дізнатися більше та почути поетичні голоси Олександра Ірванця та Івана Малковича можна буде 14 вересня о 18:30 на малій сцені драмтеатру Рівного.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.