Нардеп з Рівненщини хоче вигнати Ракіцького з футбольної збірної

Рівненський нардеп від "Народного фронту" Юрій Вознюк вважає, що Ярослава Ракіцького варто прибрати з національної команди за його сепаратистську позицію. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

Після завершення матчу-відбору на Чемпіонаті Європи-2016 між футбольними збірними України та Словаччини Юрій Вознюк написав:

"Починається надважливий матч для нашоі збірноі! І ось заграли гімни обох краін. Із 22 двох гравців обох команд один лише Ракіцький із цинічним обличчям не заспівав головну пісню країни.

При чому, неодноразово та однозначно висловлював свою точку зору щодо подій у нашій державі. Одозначно-сераратистську. Ну невже немає заміни. Це як мінімум".

Ракіцький свою позицію щодо гімну України пояснював наступним чином: "Чому не співаю гімн України? Просто не співаю, і все".

Варто зазначити, що окрім Ракіцького, гімн України не співає увесь тренерський штаб на чолі з Михайлом Фоменком і навіть не тримають руку на серці.

 

Коментарі

Перед виборами обіцяв в Шубкові землі розпаювати Дослідного господарства "Шубківське",яке розікрали до нитки,а на землях ,які здають в оренду, заробляють в кишені.Чекають що вимре ще більше претендентів на землю, а потім забрати в руки сім'ї голови господарства та його "приблєжонних"! "Піздабол рєдкосний"!

Жора 10000%

+100 до слів "жори"

Від Ракицького більша користь для України, ніж від нардепа-осемєнітєля Вознюка!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.