"Сотня майдану" пішла до рівненської міліції розбиратись за склад

До редакції сайту "ВСЕ" звернулися за допомогою активісти громадської організації "Сотня майдану". Кажуть, що знають про шахрайські дії на Рівненщині, але міліція вже тиждень нічого  з цим не робить.

– Три роки тому я з товаришем придбав склади у селі Малий Шпаків Рівненського району. Продавцем тоді виступив РЕМзавод. Заключили ми лише договір купівлі-продажу, – каже Анатолій Полюхович. – Ми сподівалися на порядність. Гроші за покупку всі заплатили і проводили там свою підприємницьку діяльність із заготівлі сільськогосподарської продукції. Увесь цей час нам казали, що повноцінні документи вироблять і вручать. Втім, ніхто їх так і не зробив. Натомість днями нам офіційно сказали, щоб всі складські приміщення звільняли, бо ми не є власниками. Ті склади продали іншим людям. Тож виходить, що гроші ми заплатили, але власниками не є.

Після цього Анатолій Полюхович разом із Тарасом Жуком написали заяву до міліції та прокуратури стосовно шахрайських дій. Продовження це мало наступне. 8 вересня до Анатолія Полюховича зателефонував Дмитро Дісик із обласного управління міліції і запросив на бесіду з питаннями, чому і з яких причин до нього потрапила заява із районного управління. Вже наступного дня активісти "Сотні майдану" близько 12.00 завітали на вул. Пушкіна, що у Рівному, в обласне управління. Дмитра Дісика на місці не опинилося. В телефонній розмові він повідомив, що знаходився на виїзді в районі. Після кількахвилинної наради, громадські активісти на чолі з Анатолієм Полюховичем відправились на прийом до очільника обласного управління УМВС Сергія Максимова.

– Якщо є факти порушення закону і заявники їх надали, то обов’язково буде порушене кримінальне провадження, – сказав на прийомі Сергій Максимов. – Я це питання беру на контроль. Але взагалі, подібні заяви повинні розглядатися у райвідділі, чому хлопців запросили до області я не знаю. Повторюсь, що візьму це питання під контроль.

Окрім цього, головний міліціонер області порадив Анатолію Полюховичу особисто звернутися до голови райвідділку за вичерпними відповідями на його питання. Також активісти все ще чекають на зустріч із Дмитром Дісиком.

Коментарі

ви нотаріально засвідчували договір купівлі-продажу?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.