Міністру агрополітики сподобалося рівненське насіння

Рівненська область має величезний потенціал у насіннєвому бізнесі, який на сьогодні є надприбутковим. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, перебуваючи із робочим візитом на Рівненщині.

Зокрема, Міністр згадав про великий насіннєвий завод «РАЙС-Максимко», що знаходиться у Зорі Рівненського району. Він працює вже понад 20 років і спеціалізується на виробництві насіння кукурудзи. Зокрема, на підприємстві насіння доводять до технологічних кондицій – калібрують його, протруюють і готують до реалізації. Аналогічних заводів по Україні всього декілька.

- Сьогодні зранку ми отримали позитивний висновок Єврокомісії щодо аудиту насіння зернових на предмет відповідності нормам ЄС. Це дозволить у найближчій перспективі експортувати українське насіння, у тому числі рівненське, на європейські ринки. А це в свою чергу сприятиме створенню додаткових робочих місць та залученню інвестицій у цей бізнес, - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.