Де можуть оздоровитися учасники АТО з Рівного?

До управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому надійшли цільові путівки на санаторно-курортне оздоровлення учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, місце проживання яких зареєстровано в м. Рівне. Даними путівками забезпечують учасників бойових дій та інваліди війни, які перебувають на обліку для одержання путівки відповідно до медичних рекомендацій, повідомляють у прес-службі Рівненської міськради.

Для того, щоб стати на чергу, подається заява, медична довідка лікувальної установи форми о70/о, копія паспорта, копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань анти терористичної операції в районах її проведення, з пред’явленням оригіналів документів. 

Учасникам бойових дій та інвалідам війни, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та місце проживання яких зареєстровано в м. Рівному слід звертатись з вищезазначеними документами до управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою вул. Соборна, 12, кабінет 11 (тел. 26-67-80) в понеділок, четвер з 9.00 до 13.00, вівторок, п’ятниця з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.

Про це повідомила Олена Петрик, начальник відділу правління праці та соціального  захисту населення Управлінні праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.