Рівненський "Верес" матиме чотири дитячо-юнацькі команди

Народний клуб "Верес" та Костопільський обласний ліцей фізкультури та спорту підписали угоду про співпрацю. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуку" написав голова Рівненської обласної федерації футболу, президент ФК "Верес" Олексій Хахльов. У результаті співпраці вже в цьому році в чемпіонаті України, у різних вікових групах, з’являться чотири дитячо-юнацькі команди під назвою "Верес - КОЛІФКС". Про це повідомляє сайт "ВСЕ про спорт".

"Історична подія в розвитку Народного Клубу "Верес" Рівне. Сьогодні ми разом з директором Костопільського обласного ліцею фізичної культури та спорту Дариною Михайлівною Таргоній  підписали договір про співпрацю. Вже в цьому році чотири вікові групи будуть захищати честь Рівненської області в змаганнях дитячо-юнацької ліги Чемпіонату України під назвою "Верес - КОЛІФКС"! Є завдання виходу в вищу лігу. 

Ми займаємося розвитком дитячого - юнацького футболу задля виконання стратегічного плану - за 10 років комплектувати професійну команду "Верес" вихованцями рівненського футболу!" - написав Олексій Хальов на своїй сторінці у "Фейсбук".

Як повідомлялось раніше, стратегічним завданням РОФФ та Народного клубу "Верес" є розвиток футболу на Рівненщині. І як наслідок, у майбутньому комплектація футбольної команди Народного Клубу "Верес" вихованцями рівненської футбольної школи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.