У Зарічненському районі стріляли через бурштин

У Зарічненському районі влаштували стрілянину за бурштин. На потенційне місце видобутку приїхали невідомі на позашляховику з номерами "Правого сектора" і встановили декілька помп, а місцеві мешканці вирішили протистояти. Про це у "Фейсбуку" написала журналістка Анна Махно, посилаючись на власні джерела:

"

Офіційних повідомлень про це з міліції не надходило. За інформацією із власних джерел мені стало відомо таке: у Зарічненський район на на потенційне місце видобутку бурштину приїхали невідомі на позашляховику з номерами Правого сектору і встановили декілька помп. Місцеві мешканці прийшли простояти. Зчинилася стрілянина. За попередньою інформацією є один поранений, а стрілків затримано. В УМВС подію не спростовують, але наразі нічого не коментують. Мовляв, чекають більшої інформації з району. Та подейкують, що наказ НЕ КОМЕНТУВАТИ надійшов від самого міністра МВС. 
За моєю інформацією керівник Правого сектору на Рівненщині Роман Коваль нині поїхав у Зарічне також розбиратися у ситуації. Каже, що за люди приїхали з номерами ПС і стріляли поки не знає. Перевіряє чи це були представники ПС.
А щойно повідомили, що окрім пораненого, є місцеві з тілесними ушкодженнями. І за іншою версією приїжджі чужинці, які до того ж були з автоматами, представлялися батальйоном "СІЧ". мовляв, приїхали заробляти гроші для потреб АТО. А як відомо Батальйо́н «Січ» — добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, створений у червні 2014 року в структурі Головного управління МВС України в місті Києві з членів ВО «Свобода». Командир батальйону «Січ» — Олександр Писаренко. Н
у що ж - чекатимемо офіційної інформації"

".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.