У Рівному пропонують регламентувати бюджет

Питання «Про бюджетний регламент Рівненської міської ради» пропонують прийняти депутатам Рівнеради. Якщо це рішення підтримають, то його розробники кажуть, що бюджетний процес стане більш зрозумілим, і рівняни та депутати матимуть розгорнуту інформацію про все, що відбувається з бюджетними коштами у місті. Тобто скільки коштів і на що виділятиметься, як їх витрачатимуть тощо. Сьогодні це питання обговорювали на бюджетній комісії міськради. Втім, начальник управління фінансів Віктор Шульга зауважив, що такий проект рішення дещо суперечить бюджетному кодексу. Окрім того, за його словами, проект рішення звужує повноваження депутатів міськради. Адже бюджетні питання нині розглядають усі комісії Рівнеради, а за пропонованим проектом рішення, їх вивчатиме лише робоча група та бюджетна комісія. Це ставить в дещо  нерівні умови інших депутатів, вважає Віктор Шульга. Тим часом, представник ГМ «ОПОРА» Андрій Токарський пояснив, що бюджетний регламент для пересічних рівнян зробить бюджетний процес більш зрозумілим і зручним для сприйняття.

- Зараз пересічні громадяни, які відкривають таблицю і бачать різні цифри, не завжди його розуміють. А додавши графічну частину, бюджет стане більш зрозумілим і краще сприйматиметься, - каже Андрій Токарський.

У свою чергу, заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук каже, що цей проект рішення потребує допрацювання відповідно до бюджетного кодексу. Щодо додання графічних матеріалів до бюджету, то він каже, що це хороша ініціатива. Після обговорення члени бюджетної комісії вирішили прийняти цей проект рішення за основу та допрацювати його.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.