Сесія у Костополі розпочалася та закінчилася скандалом

Крики, взаємні звинувачення та навіть міліція - сесія Костопільської міської ради розпочалася і закінчилася скандалом.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії Костопілської міської ради директор "Української теплоізоляційної  компанії" Андрій Юзич попросив дозволу  у міського голови Євгена Денисюка виступити. Втім, таке прохання так обурило деяких депутатів, що у сесійній залі здійнявся скандал. Депутат Анатолій Алексійчук вимагав не надавати слова Андрію Юзичу. Ба, більше, навіть викликав міліцію. На лінію 102 він повідомив:

- Тут злочинці приїхали! Банда якась приїхала! Приїжджайте швидше!

Пізніше Анатолій Алексійчук запропонував провести сесію у закритому режимі.  Його колеги не підтримали, а Андрію Юзичу пообіцяли надати слово у кінці.

Після спокійного декілька хвилинного розгляду питань порядку денного у сесійній залі знову здійнявся скандал. Цього разу навколо  місцевого підприємства «Свіспан Лімітед», яке, за словами депутатів,  згідно зі статистикою, увійшло до шести найбільших забруднювачів повітря Рівненської області. Через те, кажуть костопільські міські обранці, у районному центрі постійно нема чим дихати. 
Депутат Костопільської міської ради Володимир Жданюк заявив, що це підприємство постійно труїть людей, а усе навколо покрито синьою пилюкою. Проте, за словами депутатів, це не найбільша біда від підприємства. Нещодавно санепідемстанція провела експертизу повітря. Висновки невтішні, адже чи не у всіх замірах кількість викидів суттєво перевищує норми. Крім того, у районному центрі зареєстрували найвищий рівень онкозахворюваності за останні декілька років. Костопільчани підозрюють, що ця ситуація напряму пов’язана з діяльністю підприємства. Медики цього не заперечують.

Лікар місцевої лікарні Олена Сініцина розповіла, що було проаналізовано показники з захворюваності за останні три роки:

- Можна побачити збільшення даних захворювань. У 2011 році поширеність онкопатологій у Костопільському районі становила 1671 на сто тисяч населення. А уже в 2014 році - 1800 на сто тисяч населення. Тобто видно тенденцію до росту захворювання.

Разом із тим заступник директора підприємства "Свиспан Лімітед" Леонід Чоповенко виправдовується: викиди дійсно є, проте норм не перевищують:

- Так, дійсно, і я це підтверджував, що підприємство належить до третього класу шкідливості. У нас дійсно є викиди, проте вони не вищі дозволеного.

В свою чергу, присутній на сесії депутат Рівненської облради Олексій Кособуцький, окрім вищезазначених проблем, заявив, що підприємство "Свиспан Лімітед" порушує законодавство, і сприяють цьому корумповані чиновники.

 - Підприємство з іноземними інвестиціями розпочало будівництво, у якому врахували земельну ділянку, яка їм не належить. Депутати це виявили, - зазначає Олексій Кособуцький. - Як могло таке трапитися у самісінькому центрі міста без згоди влади? І знову ж таки запитання не до підприємства: зрозумійте, у них інвестиції, вони хочуть працювати і заробляти, вони приїхали в наше місто, але у Костополі такі правила, що потрібно домовитися з мером, можливо, з головою адміністрації.

Варто зазначити, що нещодавно депутати та громадськість  підписали меморандум із підприємством «Свиспан Лімітед»,  у якому були зазначені певні зобов’язання для заводу, зокрема, встановити очисні фільтри, втім навіть цього керівництво виконати не спромоглося.

Після обговорення усіх питань порядку денного, наприкінці сесії Андрій Юзич знову намагався  виступити перед присутніми, втім і цього разу йому завадили. Знову здійнявся скандал. Під час його виступу присутні у залі декілька десятків костопільчан підняли плакати з вимогою до очільника Костополя Євгена Денисюка піти врешті на пенсію, оскільки цю посаду 70-річний мер обіймає уже двадцять років.

Сам Євген Денисюк каже, що знову буде балотуватися на посаду голови міста Костопіль та відкидає усі звинувачення у свій бік, буцімто ніяких кулуарних домовленостей ні з ким не вів, а як земельна ділянка потрапила у перелік об’єктів для будівництва підприємства «Списпан Лімітед», не знає.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Кособуцького травлять багато років в Костополі за те , що не підкорився костопільській мафії , а він живий-здоровий над ними насміхається. Молодець

ага, Кособуцький виступив проти Денисюка. це понятно. і навіть більше: він спланував і організував той конфлікт! бо його кидалово міських комунальних підприємств йому дорого обошлась, шоб відкупитись від сбушків і прокурорів. через то і особистий мотив проти Денисюка.
а то шо Кособуцькому хтось хлопав - звиняйте, на Ваших ссилках такого геть немає. може десь поза тим відео, може навіть десь поза залою, може навіть ригіонал і його корєфан Лозян (з яким вони цілу сесію разом просиділи і воркували), а може навіть хтось по вухах йому нахлопав ))))) так сказать по заслугам ))))
а про його адекватність..... якщо чудак всіх найо*ує і кидає на гроші в рідному місті, а потім іде до громади шось їй ще розказувати - то він походу не дуже адекватний, як мінімум

Взагалі то Кособуцький на трибуні найкраще виступив із усіх присутніх. Самий адекватний У
у тому селі. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=H3VipRWGgBo

Та ні. Кособуцький виступив проти Денисюка. І йому аплодували.
http://youtu.be/HnUrpzt4E30

Молодці , всі очкують щось сказати , а ці не побоялись.

вискочка Юзич працює у стилі Ляшка??

ось тут про Кособуцького гарно все розписано http://4vlada.com/rivne/35578

хахахаххххх декілька десятків костопільчан????????? не треба так називати 3-х дівчат-працівниць штабу Юзича чи його підприємства ))))))))))))) це ж заказуха )))))))
а тут бачу Кособуцького ще приписали - а чи не він організатор????? а як мотив - банальна помста через гроші: його тьорки за борг перед комунальними підприємствами міста з подальшими кримінальними справами на нього. то чого ж Кособуцьки сам до трибуни не вийшов, а випхав людину з львівською пропискою??? а причина проста - він настільки себе дискредитував у місті, що його могли б просто побити ті, кому він винен. а по слухам - таких у місті вже багато.

Живемо по-новому зі старю владою. Прикро.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.