Відремонтований у Рівному за мільйон гривень міст має прослужити 40 років

За інформацією прес-служби Рівнеради, міст на Степана Бандери ремонтують з випередженням графіку. Міський голова Рівного щоденно особисто інспектує роботи, що ведуться на об'єкті. А його заступник Олексій Хмилецький вже з 7:00 ранку суботи перебуває на будівництві.

Наразі будівельники випереджують графік робіт на 3 дні. Але рух проблемною ділянкою відкриють щонайменше за два тижні.

Нагадаємо, міському бюджету ремонт аварійного мосту, збудованого на початку 70-х років, вартуватиме у понад мільйон гривень. В цю суму також входить і ремонт огорожі обабіч дороги біля мосту.

За задумом проектантів відремонтована частина мосту має прослужити щонайменше стільки ж, скільки служить сам міст, а це - понад 4 десятиліття. Рух відремонтованою ділянкою вулиці Степана Бандери відкриють орієнтовно за два тижні. Після чого обіцяють приступити до асфальтування інших вкрай важливих для міста вулиць.

Ключові слова: 

Коментарі

Хлопці а ви вирішили проїзд вул. Здолбунівською (біля жд.переїзду), щоб з"єднати вул Небесної сотні і вул.С. Бандери? Бо затори на переїзді вже поперек горла стоять!!!

Те падло ще буде цим і піаритись перед виборами,а до цього тільки місто вгроблювалось,що заважало попередні роки утримувати місто щоб не довести до такого стану,дивлячись на сусідні Луцьк,Тернопіль то за останні роки вони змінились в кращу сторону до не впізнаності,а внас паразит тільки смоктав все собі,щей в Верховну Раду хотіло

Добре, що вибори на носі, бо ніяке падло палець об палець не стукнуло б.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.