У Рівному 11 жовтня буде спідвей

Саме такою новиною поділився голова громадської організації «Клуб вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня із «ВСЕ про СПОРТ» під час святкування Дня фізкультури.

- Поки можу сказати одне, що підготовка до змагань ведеться. – каже Сергій Головня. – Заплановані вони на жовтень місяць, попередня дата – 11 число. Точніше поки на скажу. Також відомо, що гонка буде міжнародною. Більше зможу сказати, коли оформляться всі документи офіційно.

Аби нагадати рівнянам про спідвей, активісти в центрі міста виставили намет та всім охочим дарували плакати та календарі з ретро-фотографіми успіхів місцевих спідвеїстів. Також всі бажаючі могли побачити два мотоцикли із об’ємами двигунів 125 та 500 куб см.

- Ми відібрали старі фотографії із найгучнішими спортивними досягненнями наших спідвеїстів. – каже Сергій Головня. – В основному, це період 80-х років ХХ століття. Подібні акції ми будемо організовувати і надалі. Спідвей в Рівному завжди був спортом №1 і маю надію, так і буде й надалі. Для цього докладемо максимум зусиль.

Ключові слова: 

Коментарі

Головня знову влаштує клоунаду і здере з довірлевих рівнян гроші. Схаменіться це не спідвей це
цирк і Головня в ньому постановник трюків.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.