На Рівненщині нелегальну зброю та бурштин шукатимуть мобільні групи

Під час позачергового засідання Ради оборони області голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков ініціював створення оперативних мобільних груп для забезпечення правопорядку в регіоні. До їх складу увійдуть правоохоронці, силовики, військові та працівники фіскальної служби.

Окрім забезпечення правопорядку, завданням мобільних груп буде вилучення нелегальної зброї, виявлення незаконно ввезеного автотраспорту та бурштину, добутого неправомірним шляхом.

- Формування таких мобільних груп вимагає ситуація, що склалася в області. За інформацією правоохоронних органів, на Рівненщині значно збільшилася кількість нелегальної зброї. Неспокійною є ситуація і у північних районах Рівненщини, де незаконно видобувають бурштин-сирець. Там діють незрозумілі військові формування, котрі мали би зараз бути на cході країни, у зоні АТО. Кульмінацією став нещодавній вибух біля обласної прокуратури, - зазначив Віталій Чугунніков під час брифінгу.

Під час роботи мобільних груп буде проводитися відеозйомка усіх заходів. Поки що проект буде пілотним і діятиме впродовж місяця. Загалом буде створено від 5 до 10 мобільних груп, котрі працюватимуть у районах Рівненської області.

- Наше спільне завдання забезпечити мир та спокій наших людей, а також громадський правопорядок на вулицях області. Власне саме заради цього ми ухвалили таке рішення, - підсумував Віталій Чугунніков.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облдержадміністрації.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Хто ввійде до складу цих мобільних груп??мусора,кагебісти,громадські активісти,тіпа апчлєнія???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.