Бутусов розповів, як звільняли головного антикорупціонера СБУ Рівненщини

Відомий український журналіст Юрій Бутусов у своєму "Facebook" описав, як відбувається боротьба з корупцією у самій структурі Служби Безпеки України: 

- Зміни в СБУ. Важливі. Помітні. За даними "Цензор.Нет" з СБУ, за 2 місяці за корупційні злочини затримано 16 співробітників СБУ. Причому 6 - зі складу київського Главку, де раніше служив сам голова СБУ Василь Грицак, і де, здавалося б, у нього має бути багато знайомих.
У п'ятницю на хабарі був затриманий співробітник главку "К" у Хмельницькій області.
Багато чого змінюється в службі, і виникає враження, що боротьба з корупцією ведеться по-справжньому. У всякому разі, в деяких сферах результати є і це факт.
Хочу зазначити, що якби не рішення Грицака, то діамантові прокурори Генпрокуратури Шапакіна і Корнієць уникнули б всякої відповідальності. Друзі Шокіна задокументовані та перебувають під слідством тільки завдяки позиції керівництва СБУ та Генеральної інспекції Генпрокуратури.

Розповів Бутусов і про звільнення очільника відділу "К" УСБУ в Рівненській області:

- Хочу розповісти про цікавий випадок, який багато що говорить про Василя Грицака і його принципах управління. 4 серпня в Рівне податкова міліція заарештувала цех нелегальної обробки бурштину. Це було найбільше вилучення в історії України - 3,5 тонни каменю вилучено. Так от першим повідомлення про це з'явилося на сайті СБУ. Виявилося, начальник главку "К" у Рівному під час проведення операції забіг у цех, сфотографував, і після цього виклав на сайт як результату своєї роботи, без згадки про податкову взагалі!  При цьому податкова ще не завершила процесуальні дії і не встигла провести всі затримання.  Грицак розібрався в ситуації і прийняв рішення протягом години. Новина з сайту прибрали, а начальник служби "К" в Рівненській області був звільнений. Причому офіцер-піарник не звільнять за фальсифікацію новини - мало, які помилки бувають, а за те, що працюючи в області він сам не зробив нічого, щоб дійсно силами СБУ ліквідувати підпільне виробництво. Більше того - в той же день голова СБУ звільнив і начальника служби "К" СБУ в Житомирській області - бурштин звідти також надходив у підпільний цех у Рівному.

Читайте також: Безрадна СБУ у Рівненській області

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.