Голова громради при Рівненській ОДА: "А мені пофіг, що ви думаєте!"

Сьогодні відбулося засідання робочої групи членів громадської ради при Рівненській обласній адміністрації, на якій розглядали питання, зокрема, про неналежну роботу офційного веб-сайту Рівненської ОДА у розділі «Громадська рада при РОДА»,  будівництво житла воїнам АТО, необхідність проведення віча щодо необґрунтованості комунальних тарифів тощо. Варто відзначити, що засідання відбувалося в хаотичному режимі, а можливість висловитися до кінця надавалася не кожному, адже, за словами голови громради Юрія Ходаковського, існує регламент, якого потрібно дотримуватися. Окрім того, «обрубували» усі питання, які особисто не подобаються голові громради.

Втім була і конструктивна розмова. Рівненська активістка та член громради Алла Дорошева нещодавно взяла участь в роботі організаційної групи з підготовки до Конгресу громадських рад України. Тепер для більш ефективної роботи на Рівненщині шукають фахівців із  політичних питань, прав людини, реформ в Україні, тарифів, медицини, торгівлі, навколишнього природнього середовища, освіти тощо.

- Запрошували представників громадських рад при ОДА України та громрад при центральних органах влади, - зазначає Алла Дорошева. – Вирішували організаційні питання щодо проведення самого Конгресу, який запланували на 26 вересня 2015 року. Громадські аткивісти, яких цікавлять вищезазначені напрямки, і мають відповідну кваліфікацію, можуть звертатися до мене як до координатора в Рівненській області. 

Окрім того, обговорили питання і щодо формування нової поліції у Рівному. Члени громради висунули своїх кандидатур у комісію з відбору нових поліціянтів, втім запропоновані особи не усім сподобалися, відтак, на засіданні зчинився черговий скандал.

Присутні на засіданні члени Консультативної Місії Європейського Союзу залишили залу.

Пізніше, по завершеню зустрічі голова громради Юрій Ходаковский зателефонував журналістові сайту «ВСЕ» із запитанням про враження від засідання. Після того, як журналіст повідомила, що суб’єктивно вважає такий балаган жахливим, Юрій Ходаковський крикнув:

- А мені пофіг, що ви там думаєте! До побачення!

Через деякий час, передзвонивши, вибачився за грубість, яку пояснив тим, що йому не вдалося поспілкуватися з членами Консультативної Місії ЄС.

- Вони вийшли одразу за Вами, я з ними не зустрівся, а вони казали, що зустрінуться зі мною. Я хотів поспілкуватися про те, що вони думають, - спробував виправдатися Юрій Ходоковський, але знову перейшов на крик. -  І без запрошення немає чого до нас ходити! Почитайте наш статут! До побачення!

Далі голова громаради не захотів нічого слухати і знову кинув слухавку…

Варто нагадати, що журналіст має право безперешкодно відвідувати приміщення суб'єктів  владних  повноважень (ст.25. п. 2 «Гарантії діяльності засобів масової інформації та журналістів»). Окремого дозволу чи запрошення журналіст не потребує, аби бути присутнім на відкритих засіданнях, які відбуваються в ОДА та інших адміністративних установ.

Коментарі

Сосала Червонюку, тепер кому смокчеш?

цей зіцпредседатель Фунт, гроші з бюджету отримує??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.