Мер Рівного попіарився на дітях, яким відмовився давати гроші

Деякі подробиці візиту міського голови Рівного Володимира Хомка у підлітковий клуб "Омега" розкрив на своєму "Facebook" журналіст, волонтер Юрій Дюг. У дописі він повідомив, що очільник міста на початку року відмовився виділяти для клубу додаткове фінансуванння, а перед виборами прийшов попіаритися на досягненнях дітей: 

- У січні цього року мав розмову з міським головою Khomko Volodymyr, просив його виділить хоч з десяток тисяч гривень додатково на підлітковий клуб "Омега" на Павлюченка, який зберіг унікальні знання і вчить дітей збирати безпілотники. Олександр Джигирей - свідок тієї зустрічі. Натомість міський голова відрубав - клубу грошей не дам. На армію ще куди не йшло, а на підлітковий клуб НЕ ДАМ. 

Я був в тому клубі не раз, і знаю, що міська влада знущається з цього закладу не один рік, мало платять виховатилям, не допомогають з організацією змагань, поставили жорсткі ліміти на використання електики. Це при тому, що там вихованці самі змайстрували унікальний 3Д-принтер для друку деталей для авіамоделей. Вихователі клубу - золоті люди, які в жахливих умовах і при нелюдському ставленні вижили і передають знання молоді. І мовчать про свої біди - щоб чиновники не зробили їм ще гірші умови. 

І тут - бац! Вибори. Міський голова приходить в остогидлий йому підлітковий клуб фотографується з дітьми для ЗМІ, ракету запускає, яку вони зібрали за свої гроші. І знову обіцяє дати грошенят платників податків з бюджету. Обіцяє, а не дає. Це при тому, що при формуванні бюджету на цей рік категорично відмовився допомагати цьому клубу. 

Якби у мене в цьому клубі займалась дитина, я б прийшов і плюнув чиновникам в морду. 

Ключові слова: 

Коментарі

так то ж,хамло-хапко, хто його не знає:))безпринципна істота...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.