У Дубровиці вилучено 12,6 кг бурштину та 980 доларів

За дорученням прокуратури працівники Служби безпеки України та міліції провели обшук житлового господарства та автомобіля одного із мешканців м. Дубровиця Рівненської області, під час якого 11 вересня 2015 року виявили та вилучили 12,6 кг бурштину-сирцю, 980 дол США, а також записник з відомостями, які свідчать про зайняття останнім протиправної діяльності щодо скупівлі незаконно видобутого бурштину.

— Слідчі дії проведено на підставі ухвали суду у рамках кримінального провадження, розслідуваного за ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення), в ході якого одержано інформацію про незаконне придбання, зберігання та збут бурштину, — повідомив прокурор Дубровицького району Рівненської області Микола Федорчук.

Наразі проводяться слідчі дії з метою встановлення винних осіб у незаконному видобуванні бурштину та його організаторів.

Органи прокуратури Рівненської області у координації з іншими правоохоронними органами продовжують вживати рішучих заходів до протидії незаконним операціям із бурштином, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

980 доларів-всього навсього...у людини з 13 кілограмами бурштину -це смішно

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.