Українські бійці просять у рівнян музику

Рівняни мають нагоду підтримати українських бійців і записати для них на диски збірку пісень "Час" у виконанні Дмитра Лінартовича та гурту "Колір ночі".  Серед військових вона нині популярна. 

Музиканти характеризують свій жанр як соціальний рок, тематика якого торкається сучасної ситуації в Україні та історичних подій. Тим часом Дмитро Лінартович, актор, який зіграв головного героя у фільмі "Тойхтопройшовкрізьвогонь", а нещодавно проходив підготовку на Рівненському полігоні, переконує, що всі свої диски пороздавав, натомість хлопці про них ще запитують. 

- Багато хто прохає диски збірки пісень"Час", але я всі пороздавав.Хлопці ще запитують...Якщо буде нагода, то доведи до слухача по своїх каналах. Або ж можна підшукати людей, щоб запустити у тираж, або в неті. На це даю добро. На моїй сторінці диск з піснями є, - сказав Дмитро Лінартович.

Тому ті, хто захоче допомогти з піснями для бійців, можуть записати на диски збірку "Час", роздрукувавши також і обкладинку, і принести їх у середу, 16 вересня, о 18:30  на майдан Незалежності, де відбуватиметься акція пам'яті Георгія Гонгадзе та інших загиблих журналістів. Записи передадуть військовим

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.