Двоє мешканців Рівненщини загинули у пожежах

Днями у селі Суськ Костопільського району в приватному господарстві виявили тіло власника помешкання - 65-річного Володимира.Такий же випадок стався і в смт. Соснове Березнівського району - в приватному господарстві було виявлено тіло сина власника помешкання 24-річного Івана.

Наразі причини загибелі з’ясовують слідчі органи.

Тому рятувальники нагадують, що особливої уваги в осінньо-зимовий період потребує експлуатація пічного опалення. Адже у таких будинках пожежі найчастіше виникають із причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також через розпалювання печей горючими та легкозаймистими рідинами, випаданні з топки або зольника вуглин. Варто також пам’ятати, що перед початком опалювального сезону слід перевіряти справність печі і димоходу, ремонтувати їх, очищати від сажі, замащувати тріщини глиняно-пісочним розчином та білити димову трубу на горищі. Категорично забороняється залишати малолітніх дітей без догляду дорослих біля печей, що топляться!

Загалом, як свідчить статистика, домінуючою причиною трагедій і надалі залишається людський фактор. Банальна людська необережність у поводженні з вогнем, нерідко в нетверезому стані, коштує людям не тільки значних матеріальних збитків, але й найціннішого  - життя

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.