Скоро Якимець буде винен у війні на Донбасі, за версією штабу Хомка

Проти Яценюка та за Саакашвілі відтепер збирають підписи нібито студенти Рівненщини. У Рівному на Майдані Незалежності та на Театральній площі стоять намети із зображенням Яценюка, Кирилова, Якимця та чорним піаром на кожного, а також картонний постамент Саакашвілі. Збір підписів організовує «Студентська Асоціація Рівненщини», інформацію про яку не можна знайти навіть в Інтернеті. Стоятимуть ці намети цілий місяць.

Мила пані у наметі на Майдані Незалежності розповідає, що організація «Студентська Асоціація Рівненщини» організовує збір підписів за відставку Яценюка та за призначення Михаїла Саакашвілі новим прем’єр-міністром України. Якщо вдасться зібрати 25 тисяч підписів, то «його кандидатуру можна буде розглянути на вибори прем’єр-міністра», розповідає дівчина. Про «Студенську асоціацію» розповідає небагато, лише те, що очолює її Аліна Моторко, а також те, що існує вона давно. Як приєднатися до Асоціації – сказати не може.

Здавалося б нічого поганого. Не подобається студентам прем’єр, тому вони як демократичні люди збирають підписи проти. Якби не одне але. На обох палатках є чорний піар проти Дмитра Якимця та Михайла Кирилова.

У іншому наметі на Театральній площі разу запитую конкретніше, чим не вгодили їм ці політики.

Якийсь політик вас підтримує?

Ні, просто «Студентська Асоціація» зібралась проти Яценюка

Ну а Кирилов і Якимець є на зображенні намету? Що в них не так?

Ну вони просто так. Вони ж у «Народному фронті». Ну ми проти них особисто нічого не маємо, ми просто проти Яценюка.

Хоча Дмитро Якимець ніколи не був у «Народному фронті» ось так, «просто так» перед місцевими виборами у Рівному студенти сидітимуть у наметах з чорним піаром на Дмитра Якимця, не маючи «нічого проти нього». З 10.00 до 18. 00 години, щоденно, до 14 жовтня. Логічно, що для цієї «святої» справи вони й занять не відвідуватимуть.

Перевіряємо, що це за «Студентська асоціація Рівненщини». Очікуємо побачити активну діяльність, попередні напрацювання, публікації у пресі, власні сайти та сторінки у соцмережах (студенти ж народ прогресивний). Однак гугл-пошуковик знаходить єдиний матеріал про Асоціацію на сайті місцевого Інтернет-порталу, який теж писав про ці ж самі намети. Чиїми руками почала працювати організація зрозуміло стає одразу. Тільки тоді відверто жаль, що студентами після історичних подій в Україні зараз активно спекулює штаб Володимира Хомка.

Що очікувати далі від дій цього штабу ніхто не знає. Але дивлячись на методи та технології ніхто не сумнівається, що незабаром Дмитро Якимець стане головним винуватцем війни на Донбасі та ще якоїсь вселенської біди. Нам лишається лише чекати і сподіватися, що рівняни самі розберуться, чому у Рівному все це відбувається.

Іванна Мельник

Коментарі

Віталіна - не виновна! Але е докумнти с клінік. Хто кого та за що? Ющ не все підчистив.

"Хомко, такий самий як і Якимець, натомість він менше зло..."- не знаю,не міряв,буде Мітяй палєстінскій-побачимо.А от,що хапко хамлуватий-купа великого гімна,ні в кого,хто дружить з головою ,а не смокче-лиже-сумнівів не викликає:)))

Що сказати!? Тількі одне! Хохльов - мае визначиться з ким далі йти! Олексій? Ти визначився ? Як ? За Хумка? Якщо ні!!! Приходь на перемовини! Олексій не ганьби себе. Тому фактов богато! Як лікувались. А як і від кого лікуваться ми допоможемо! Міркуй! Наш Острозький хлоп!

не знаю хто кому чим і як лиже, я простий виборець, а от всі хто в команді якимця то точно це зробили бо чітко вбачається які у них були політичні кольори і який у них бізнес, і явно вони не мають ніякого відношення до громадської діяльності та й не нові вони люди, як про це всі зараз кричать. Хомко, такий самий як і Якимець, натомість він менше зло....Давайте оберемо нове - забудуємо лебединку розпаюємо парк шевченка холм слави, інакше як Якимець має повертати кошти своїм спонсорам за розкрутку. Хай Якимець та інші радіють, що не йдуть у місто порядні люди. А вони тому й нейдуть бо порядні.

зачьотно лизнув старому хаму і хапуну:))

Люди мають мрію та ціль нардепство або мерство а цей чувак і туди і сюди куди небуть але тільки до корита бажано великого глибоко та повного. Одним словом пахарь. Думає про країну і місто одночасно так буває чесно проте лише тоді коли хочеться набрати повні кишені з держ казни. Діма одне питання чому спочатку і нардепи а потім в мери. Чому такі різні вподобання. Тому що всі ви політики хапуги. Відповідно хай вже бере хомко. Бо він вже троха має і йому буде стрьомно багато брати. Думайте люди. Новий хапуга голий чи старий але набраний. Па.

Не знаю де він був але зібрав біля себе бригаду біженців із різних партій та каже що це
громадські діячі. Типу нові люди а те що вони мають відношення то до батьківщини валентин демчук
то до фронту роман денисюк власного бізнесу невидно. Шкода що немає між ким вибирати на мера однак краще старе спокійне та передбачуване чим лихе нове сформоване з різногозброду що намагаться видатися за нове. У якимця немає тільки регіонів а так є всі кольори партій тобто біженці тай сам він немісцевий.

Попереднику:
Хороша логіка, типу - раз не під..ас)))))

Дмитро Якимець ішов на вибори народних депутатів до ВРУ як безпартійний, а висував його "Народний фронт". Сам Дмитро Якимець цього і не цурається, бо, за його словами, тоді у цій партії він бачив потужну команду, яка виведе країну з кризи. У матеріалі вказано, що Дмитро Якимець не належав до "Народного фронту", бо він і справді у цю партію не входив. От вам і матчастина)

Попереднику:
А що ти хіба не знаєш, що твій шеф навіть на вибори ходив і від фронту змін і від народного фронту???? На тобі посилання і заспокойся:
http://yakimets.org/dmitro-yakimets-u-komandi-narodnogo-frontu/

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.