На житло сім'ям загиблих із Рівненщини надійшло 6 мільйонів гривень

Обласний бюджет Рівненщини з січня по вересень наповнився коштами у розмірі понад 206 мільйонів гривень. Про це повідомили у департаменті фінансів Рівненської облдержадміністрації.

Зокрема, найбільше грошей у казну надійшло від податку на доходи з фізичних осіб – близько 138 мільйонів, від прибутку з підприємств – близько 16 мільйонів, за використання ресурсів, у тому числі лісу та води – майже 33 мільйонів.

Обласна скарбниця суттєво поповнилася за рахунок екологічного податку та плати за ліцензію на торгівлю алкоголем та тютюновими виробами на майже 7 та 9 мільйонів гривень відповідно.

Тим часом із державного бюджету в область надійшло дотацій на суму понад 50 мільйонів гривень. Ці кошти спрямували на виплату заробітної плати, енергоносіїв на місцеві програми. Також на Рівненщину перерахували понад 2 мільярди цільових субвенцій. Ці гроші направлені на медицину, освіту, малозабезпеченим сім’ям, а також на відшкодування пільг та субсидій мешканцям області. Окрім того, з початку року на Рівненщину надійшло 6 мільйонів гривень на будівництво та придбання житла для сімей загиблих військових.

Разом з тим, за цей період з обласного бюджету освітні установи отримали майже 270 мільйонів, медзаклади 378 мільйонів, на соціальний захист – 48 мільйонів та культуру близько 30 мільйонів.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.