На Рівненщині відбулося два земельні аукціони

На Рівненщині триває активна робота щодо проведення аукціонів з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Так, 8 вересня шляхом продажу права оренди на земельних торгах передано в оренду ділянку сільськогосподарського призначення державної власності площею 4,2333 га для ведення товарного виробництва на території Малодорогостаївської сільради Млинівського району. В результаті проведення торгів річна орендна плата за користування ділянкою становить 6,725 тис.грн. (5,12% нормативної грошової оцінки).

10 вересня на земельних торгах продано право оренди ділянки площею 8,3719 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бугринської сільради Гощанського району. Річна орендна плата за результатами торгів становить 17,565 тис.грн. (5,43% нормативної грошової оцінки).

Продаж прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на Рівненщині сприяють ефективному та раціональному використанню землі, створюють необхідні умови для стимулювання підприємницької діяльності і заохочення інвестицій в регіоні, повідомляють у Рівненській ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.