У Дубровицькому районі померла породілля і її дитина

Після двотижневого перебування в комі 27-річна жінка, мешканка Дубровицького району, померла у реанімаційному відділенні Сарненської районної лікарні. Її немовля прожило лише кілька днів після народження.
Жінка перебувала на стаціонарному лікуванні в Дубровицькій центральній районній лікарні з ускладненням вагітності, але через погіршення її стану працівники медичного закладу терміново відправили її каретою швидкої медичної допомоги у Рівне для продовження лікування.
У зв'язку з тим, що 27-річна жінка на неповних семи місяцях вагітності  знаходилась у вкрай важкому стані,   довести її змогли тільки до лікарні міста Сарни. Тут жінці провели операцію кесарського розтину. У неї народився син, який помер через чотири дні.
Попри вжиті медиками Сарненської ЦРЛ всі необхідні реанімаційні заходи для покращення стану її здоров'я, врятувати жінку, на жаль, теж не вдалося. Після двотижневого перебування у комі в реанімації породілля померла.
Згідно з лікарським свідоцтвом, смерть молодої жінки настала внаслідок перифікального некрозу речовини головного мозку та розриву аневризми основи мозку.
Для подальшого з'ясування всіх обставин смерті жінки та проведення всіх необхідних для слідства експертиз  працівники Дубровицького районного відділу міліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником).

Про це повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.