Сьогодні рівненські журналісти вшанують пам'ять Георгія Гонгадзе

Сьогодні, 16 вересня о 18:30 в місті Рівне на майдані Незалежності відбудеться акція пам'яті Георгія Гонгадзе та інших загиблих журналістів.

Упродовж року сталося 63 напади на офіси редакцій, що майже у вісім (!) разів більше, ніж у 2013 році (8 випадків). За сім місяців 2015 року ІМІ зафіксував один випадок убивства журналіста, 30 – побиття та нападів на журналістів, 39 – перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та 9 випадків цензури.

16 вересня в Україні, в день зникнення Георгія Гонгадзе, журналісти та медіаорганізації закликають громадян країни провести акції солідарності та вшанувати пам’ять всіх загиблих журналістів за часи незалежності. 

Сьогодні журналісти в Україні зазнають великих ризиків, ставлячи незручні запитання владі, працюючи у зоні бойових дій і викриваючи корупційні схеми. В умовах російської пропаганди та контрпропаганди, самоцензури, що поширена серед журналістів, ми закликаємо бути відданими стандартам професії. На жаль, поки що рано говорити про гарантії належного захисту прав журналістів. 
Організатори нагадують: за традицією, будь-яку політичну чи комерціну символіку використовувати суворо заборонено. 

Контакти організаторів:

голова ГО "Молодь-ДІЄ" Віталій Примак, +380973502281

голова Рівненського відділення Незалежної медіа-профспілки Олексій Кривошеєв, +380674207267

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.